6 знаків Зодіаку, у яких відбудеться зміна в коханні через Молодик у Діві 15 вересня

В астрології стихія земля не є енергією пристрасті, коли справа стосується стосунків. Але саме земні аспекти між планетами «заземлюють» пари, роблячи романи більш ґрунтовними та надійними, інформує Ukr.Media.

Саме така енергія просуне відносини 15 вересня під час Молодика в Діві. Між Сонцем, Місяцем, Юпітером, Ураном та Плутоном виникне великий тригон. Це шикарна можливість моментально (завдяки Урану) та ґрунтовно (завдяки Юпітеру) домовитися у відносинах. А отже, ті, у кого роман був у «підвішеному» стані, знайдуть ясність і базу, на якій можна буде будувати довгостроковий союз. Також у цей період (до 28 вересня) є шанс вирішити важливі фінансові питання, наприклад домовитися про купівлю житла, переїзд, поділ майна.

Діва

Молодий місяць у вашому знаку дасть вам енергію побудувати особисте життя за вашими правилами! Ви ухвалите важливе рішення у відносинах у бік поліпшення благополуччя та комфорту. Юпітер, управитель вашого сектору відносин, а також управитель сектору нерухомості, просуватиме вирішення житлового питання. Ви можете переїхати в нову квартиру, подумати про ремонт, або ваш партнер зробить вам пропозицію про спільне проживання.

Риби

Молодий місяць відбувається у вашому секторі відносин — і так, це 100% початок нового кохання, знайомство, або ви відчуєте великий інтерес до себе у протилежної статі. Також можливо, що ваш партнер зробить вам пропозицію, яка може бути пов'язана з подорожжю. Вона буде максимально романтичним, із відтінком розкоші та матеріального благополуччя.

Близнята

Молодий місяць у вашому секторі житла подарує вам новий етап, пов'язаний з місцем проживання. Ви можете разом з партнером зважитися на покупку землі в іншій країні, або (якщо партнер закордоном) переїжджатимете до нього. Також ви можете вступити у відносини з людиною, який має відношення до психології, медицини або є фахівцем з фінансів (працює у податковій чи страховій компанії).

Скорпіон

Молодий місяць у Діві відбувається у вашому секторі друзів, отримуючи аспект підтримки трін від Юпітера та Урану з вашого будинку відносин. Це означає, що 15 вересня у вас може початися роман із кимось із колег, або приятелів чи давніх знайомих. Цікаво, що Плутон буде перебувати в секторі поїздок, тому в існуючих відносинах може бути помітний прогрес. Наприклад, пов'язаний із переїздом.

Телець

Молодий місяць відбувається у вашому секторі кохання, а Юпітер і Уран, що стоять у вашому першому будинку, можуть зробити вас ініціатором нової любовної історії. Швидше за все, у відносинах буде елемент якоїсь свободи від зобов'язань, тому що планети входять у стосунки у будинках, які відповідають за свободу та закоханість, що у даному разі не суперечить одна одній.

Козеріг

Молодий місяць відбувається у вашому секторі подорожей, а Юпітер і Уран, які стоять у секторі любові, можуть зробити вашого партнера ініціативнішим. Швидше за все, він запропонує вам почати жити разом або вирушити в подорож. Також для тих, хто самотній, є шанс зустріти свого чоловіка на навчальних курсах, у поїздці або при оформленні якихось міжнародних документів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *