Червона нитка між душами, яка поєднує долі

Згідно з однією легендою, існує невидима нитка долі, що з'єднує дві душі, яким судилося бути разом. Вони залишаються пов'язаними не дивлячись на час, місце або обставини, інформує Ukr.Media.

Ми розповімо вам деякі цікавих фактів про цю теорію.

Червоний колір

Червоний колір асоціюється з тяжінням потягом. Червоний – колір нитки долі, яка з'єднує споріднені душі.

Витоки

Червона нитка долі бере свій початок із древньої східно-азійської культури. Згідно з легендою, Бог пов'язав червону нитку навколо щиколоток тих людей, яким судилося в майбутньому зустрітись і допомогти один одному.

Як друга половинка?

Поняття червоної нитки долі схоже на західне поняття "другої половинки". Відмінність полягає в тому, що у випадку з червоною ниткою, акцент робиться на тому, що дві людини пов'язані між собою, а не на тому, що десь є твоя друга половина.

Історія

Як у випадку з багатьма старими легендами, історія появи червоної нитки вельми загадкова. Кажуть, що одного разу вночі маленький хлопчик ішов додому і побачив старого, який читає книгу. Хлопчик запитав його про те, що він читав. Старий відповів йому, що це книга шлюбних уз, а також сказав, що хлопчику судилося одружитися на одній дівчинці.

Хлопцеві не сподобалося ця затія, бо він не хотів одружуватися. Побачишви дівчину, він кинув у неї камінь і втік. Через роки, між цим хлопчиком і найкрасивішою дівчинкою в селі був запланований шлюб їх батьками. Але коли він підняв завісу з її обличчя, то помітив одну річ.

У його нареченої був маленький шрам під бровою. Коли він запитав її про це, вона розповіла йому про одного хлопчика, який в дитинстві кинув у неї камінь. Її слова виявилися підтвердженням їх союзу, визначеного долею.

Що відбувається, коли нитка розтягується або заплутується?

Червона нитка – це вища сила. Доля все вирішить за вас і все стане на свої місця. Вкрай важливо, щоб ви не намагалися протистояти нитці долі.

Зусилля

Навіть якщо ви знайдете людину, пов'язану з вами ниткою долі, це зовсім не означає, що все між вами буде просто. Червона нитка повинна вселяти у вас вірність, відданість та співчуття. Вона також потрібна для того, щоб споріднені душі залишалися вірними один одному.

Вічність

Не важливо як близько чи далеко ви будете перебувати від своєї спорідненої душі, нитка між вами нікуди не зникне. Будуть моменти, коли ви будете ментально чи фізично віддалятися один від одного, але це жодним чином не вплине на нитку, що зв'язує вас разом.

Всередині один одного

Закохані не зустрічаються в якомусь певному місці. Вони з самого початку знаходяться всередині один одного.

В руках Богів

Згідно з однією китайською легендою, богом, який керував "червоною ниткою долі" був Місячний старець. Також, Місячний старець був покровителем сватання і одружень.

Клятва на мізинцях

Згідно японської культури, червона нитка долі обв'язується навколо мізинця. Звідси з'явилася фраза "обіцянка на мізинцях". Спочатку під нею малося на увазі, що людина, порушивши свою обіцянку, мав відрізати собі мізинець.

Не просто кохані

Письменниця Керолайн Хайленд з Thought Catalog пише: " Червона нитка не обвивається навколо наших ніг і не чіпляється за них, коли ми йдемо – китайський народ вірить, що червона нитка з'являється на нас з народження, з того моменту, коли ми вперше ступаємо в цей світ. З кожним прожитим роком, нитка натягується і зближує нас з тими людьми, з якими нам судилося бути разом."

Свобода

Та ж письменниця інтерпретує червону нитку як те, що дарує нам свободу. "Набагато простіше кидатися в невідомість, потрапляти в нові місця і переходити на новий життєвий етап, знаючи, що є червона нитка, що тягнеться у майбутнє і зв'язує нас з людиною, яка зможе зловити нас, навчити чомусь новому і змінити."

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *