Чоловіки яких знаків Зодіаку будуть зраджувати, як їх не виховуй

А перевиховувати — лише час гаяти, це може дати зворотний ефект, і хлопці пустяться у всі тяжкі, інформує Ukr.Media.

Водолій

Сусідці підморгнув, продавщиці посміхнувся, секретарку прийняв — і всім трьом непомітно підклав візитівки зі своїм номером телефону. І будьте певні — дамочки зателефонують чоловікові-Водолію того ж дня. А ви терпите чи йдете — він не збирається змінюватися. Умовляння, сльози, істерики не допоможуть, Водолій не визнає жодних умов. І справа навіть не у вас — будь ви хоч фотомоделлю, хоч принцесою, Водолій колекціонує жінок і не може чинити опір поклику природи.

Лев

Сьогодні з одною, завтра з іншою, післязавтра… і так до нескінченності. Зустрічайте, Лев — підкорювач жіночих сердець. Не загрожуйте чарівному Левові своїм відходом, не грюкайте дверима і не мститься з його найкращим другом — це марно. Лев зраджував, зраджує і зраджуватиме. Напевно, хтось втямив вогняному хлопцеві, що справжній чоловік має мати багато жінок. Нехай розважається, а ви, якщо любите, вдавайте, що нічого не помічаєте — інших варіантів немає (хіба що остаточне розлучення).

Діва

Правильна Діва — зрадник? Не може такого бути. Може, ще як. Діва — відомий ловелас і зачарує і студентку, і касирку, і навіть кранівницю (йому не має значення). Діва з тієї категорії чоловіків, котрі біжать за всім, що рухається. Можете закрити Діву у квартирі, забрати ключі — у крайньому разі, земний чоловік змінить вам віртуально. Взивати до моралі та совісті не треба. Діва лише посміхнеться і запросить у гості чергову подружку, щоб довести вам, що він такий, який є, і його вже не переробити.

Можливо, кількість коли-небудь переросте в якість, і велелюбна трійця вгамується. Але це навряд, адже навколо так багато красивих жінок, і чоловіки не зможуть контролювати себе. Зрозуміти і пробачити чи прогнати та забути, вибір за вами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *