Чому не можна розчісуватися чужим гребінцем: народні прикмети

За старих часів існувало повір'я, згідно з яким розчісуватися можна було тільки своїм власним гребенем, а використовувати чужий — до біди. Порушення заборони загрожує невдачею, інформує Ukr.Media.

Дійсно, волосся — це дуже сильний провідник енергії. Не дарма в магічних ритуалах, включно з найсильнішими з них, як-от псування чи приворот, нерідко застосовують волосся того, на кого ці ритуали спрямовані. Тому гребінець стає свого роду магічним атрибутом, здатним передавати карму людини, включно з хворобами, поганими думками, негативним настроєм.

Однак, із цього правила є приємні винятки. Наприклад, якщо ви самотні й хочете вийти заміж, не відмовляйтеся від можливості розчесати волосся гребенем однієї з подруг, яка нещодавно стала дружиною або нареченою. Таким чином ви привернете у своє життя енергію романтики та кохання.

Інші забобони, пов'язані з волоссям: не можна викидати старе волосся з гребінця, ніколи. Якщо птах його знайде і зів'є з нього гніздо, у вас болітиме голова доти, доки гніздо не зникне. Вважається, що його потрібно спалювати або хоча б змивати.

До речі, японці вірять у те, що поломка гребінця може принести нещастя. У минулому гребінці були дорогими та складними у виготовленні, тож цей забобон нагадує людям про необхідність бути обережними, поводячись із гребінцем, і не ламати його.

Але навіть якщо ви не вірите в прикмети, користуватися чужим гребінцем все одно погана ідея з цілком раціональних причин. Хоч гребінці й можуть здаватися нешкідливими, врахуйте, що на них живуть бактерії і навіть віруси. Неважливо, чи діляться ними близькі друзі, члени сім'ї або зовсім незнайомі люди. Гребінець — це переносник бактерій, які можуть передаватися від людини до людини під час спільного використання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *