Чому ретроградного Юпітера не треба боятися, адже планета принесе багато хорошого

Розпал 2023 року "тішить" парадом планет, що вирішили зіпсувати життя всім знакам Зодіаку. Спочатку ми зіткнулися з ретроградною Венерою, яка наполегливо рекомендувала не спілкуватися з колишніми та не виходити заміж за нинішніх. І нехай нещодавно планета кохання повернулася у звичне русло, шлейф її зворотного руху ще впливає на представників зодіакального кола. Другий лиходій — ретроградний Меркурій, який до 15 вересня вирішив зловтішатися над землянами і нагадати про помилки їхнього буття. Не варто забувати і про ретроградний Сатурн, який до 4 листопада 2023 буде тиснути на всі знаки Зодіаку. І ось ми дізнаємося, що з 4 вересня ще й Юпітер повернувся до нас спиною, крутячись тепер у зворотний бік. Але не варто панікувати! Ретроградність цього світила, як ковток свіжого повітря, допоможе представникам зодіакального кола, інформує Ukr.Media.

Коли чекати

Черга приймати свою естафету ретроградності дійшла до щедрого світила. Через свої розміри планета-гігант надовго застрягне в такому становищі — цілих 118 днів. Так, крутитись назад Юпітер буде з 4 вересня до 31 грудня 2023 року. Що цікаво, подія сталася в зодіаку Овна — вогняного та вельми агресивного знака. Решту своєї ретроградності Юпітер проведе в Тельці. Ще в одному рогатому знаку Зодіаку, але вже земної стихії. Отже, планета випромінюватиме спокійнішу енергетику. До речі, період зворотного обертання гіганта торкнеться і 2024 — лише з 5 січня ретроградний Юпітер повернеться в директний рух.

Чого чекати і за що планета відповідає в астрології

Цей гігант займається духовним і матеріальним багатством представників зодіакального кола. Допомагає досягти їм високого статусу та успіху, змінити звичне бачення речей та знайти свою точку старту. Незважаючи на те, що ретроградний Юпітер може зіпсувати іноді комусь плани, загалом це одна з найвдаліших для знаків Зодіаку астрологічних подій за весь 2023 рік.

Чому у ретроградність Юпітера у Тельці важливо діяти

Ретроградний Юпітер в Тельці однозначно позначиться на житті всіх 12 знаків Зодіаку. Як саме, варто дивитися за своєю натальною картою. Але що точно можна сказати про ретроградність Юпітера: крім неприємностей світило буде щедрим на добрі моменти.

В астрології планета-гігант у пошані. Адже Юпітер уособлює знання і мудрість, духовне зростання. У період своєї ретроградності у 2023 році він допоможе налагодити справи у галузі релігії, наставництва та освіти. Спробує вирішити проблеми знаків Зодіаку у сфері сім'ї: налагодити стосунки з чоловіком чи дітьми, знайти дружину. Юпітер — це гуру та наставник представників зодіакального кола, до порад якого варто дослухатися.

За словами астрологів, ретроградність Юпітера 2023 — це час реалізовувати свої давні мрії та плани. Почати робити сміливі та конкретні кроки до давно побудованих цілей. Планета-гігант допоможе підкорити нові висоти і використати на благо раніше втрачений шанс.

Насправді ретроградність Юпітера — це рідкісна та значуща подія. У Тельці світило виявилося вперше за 12 років. Тому його перебування у цьому сузір'ї, та ще й зі зворотним рухом, точно позначиться на житті всіх землян. Загалом сам Юпітер також дуже рідко крутиться у зворотний бік (порівняно з іншими планетами). Це також додає значущості події.

Що хорошого принесе ретроградний Юпітер

Він точно змінить ставлення більшості представників знаків Зодіаку до грошей. Тепер люди зосередяться на особистому комфорті та добробуті. Захочуть більше заробляти і будуть шукати для цього можливості. Але важливо все ж у цей період слухати себе, а не піддаватися чужому впливу, інакше після 5 січня 2024 відчуєте на собі весь біль помилкових очікувань і особистих помилок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *