Ці знаки Зодіаку у жовтні та листопаді 2023 року перетворяться на справжніх везунчиків

Астрологи стверджують, що вам пощастить!

Після молодика 15 вересня розпочався новий місячний місяць. Ретроградність п'яти планет все ще впливає на життя представників зодіакального кола. Але саме цим знакам успіх знову почне посміхатися, інформує Ukr.Media.

Однією з останніх планет, котра перейняла естафету ретроградності, став гігант Юпітер. Але саме це світило, як розповідають астрологи, переверне життя певним знакам Зодіаку. І зробить це в хороший бік. Цієї осені планета допоможе багатьом досягти великих звершень.

Найближчим часом під заступницьким впливом Юпітера виявляться земні знаки — Тельці, Діви та Козероги. А також знаки водної стихії — Раки та Риби.

Тому якщо представники цих знаків Зодіаку хочуть зловити свого птаха щастя, то їм варто по максимуму використати усі можливості, що трапляються під руку. Не варто побоюватися, потрібно передчувати масштаб, а не цуратися його.

Астрологи рекомендують власникам знаків Зодіаку Телець, Діва, Козеріг, Рак і Риби, яким вестиме восени 2023 року, ставити перед собою найамбітніші цілі. Тому що планета-гігант Юпітер допоможе і стане вподобати рішучих сміливців.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *