Дізнайтеся, чому не можна спати напроти дзеркала?

Згідно езотеричним практикам, дзеркало – енергетичний «пилосос». Той, хто лягає спати напроти дзеркала, автоматично дає відповідь Всесвіту на те, що він згоден втратити свою енергію, залишитися без бадьорості і почувати себе розбитим, відчуваючи вже буквально відразу після пробудження млявість і втрату інтересу до життя, інформує Ukr.Media.

Медики вважають, що сон біля дзеркала може стати причиною навіть психічних порушень, психологи впевнені, дзеркало може призвести до нестабільної поведінки, може з'явитися відчуття, ніби хтось спостерігає, і може розвинутися невроз. Маги переконані, дзеркала запам'ятовують, вбирають і повертають кодову інформацію, яка виходить від людини, яка дивиться на себе.

Повір'я

Здавна вважалося, що дівчина, спляча напроти дзеркала, приречена на самотність. А закохані, які сплять напроти дзеркала, залучають в своє життя зради, сварки, конфлікти і сварку.

Народні прикмети

Ще однією причиною того, що спати навпроти дзеркала небезпечно, служать народні прикмети. Так, наприклад, вважається, що людина може «проспати» своє щастя, залишити успіх в потойбічному світі, а душа сплячого не може знайти вихід із дзеркального світу, так і не повернувшись в реальний, це загрожує смертю людини уві сні. Більш того, прикмети кажуть про те, що через дзеркало, яке стоїть навпроти ліжка, може пройти всяка нечесть, яка приваблює зло, ворожнечу, заздрість, хвороби, головний біль і нудоту.

Фен-шуй

За фен-шуй, якщо дзеркало розташоване навпроти ліжка, потяг позитивної «природної сили» Ци порушується, тому фахівці не рекомендують ставити дзеркальний декор навпроти дзеркала.

Як розташувати дзеркало, щоб воно не зашкодило?

  • Не потрібно ставити дзеркало навпроти ліжка.
  • Можна поставити дзеркало в іншій кімнаті, щоб це питання не турбувало зовсім.
  • «Закрити» дзеркальні поверхні в спальні тюлем або фіранкою, але обов'язковою білими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *