До чого в тарілці з їжею виявити волосся: прикмети, які віщують зміни в житті

Хоч волосся і вважається символом життєвої енергії людини, але волосинка, що опинилася в тарілці, не є чимось приємним. Швидше, навпаки, вона викликає негативні асоціації, інформує Ukr.Media.

Але волосся, що потрапило в їжу, за прикметами, теж може багато чого означати. Зазвичай це попередження про ті чи інші події.

Що означає такий казус

  • У загальному тлумаченні, як не дивно, знахідка обіцяє приємні зміни в житті, раптові радощі, сюрпризи і щасливі події, які незабаром перекриють усю її "неприємність".
  • Також волосся в тарілці часто віщує добру звістку або прихід дорогого гостя.
  • В окремих випадках прикмета сигналізує про нехороші події. Це стосується ситуації, коли у власноруч приготованій страві знайшлося явно чуже волосся. Подібне говорить про можливу заздрість і шкідництво ззовні. Така волосина може запросто бути банальним підкладом, підкинутим у їжу недоброзичливцем. Варто гарненько подумати, у кого був до неї доступ.
  • Якщо знайдений волос опинився вже в роті — це сигнал про надмірну балакучість. Важливо не розганяти плітки й обмірковувати свої слова, перш ніж нести їх у світ. Запальність у висловлюваннях і любов до обговорення інших часто веде до конфліктів і напруженості з оточуючими.
  • Також має значення колір волосся. Темний — до пастки від недоброзичливців. Світлий — до налагодження стосунків з оточуючими. Рудий — до змін. Сивий — до раптової радості, а коричневий говорить про неправильний вибір у житті.
  • Важливо, якої довжини був знайдений "предмет". Довге волосся за однією версією — до боргів або важкої дороги, а за іншою — до примирення з минулим ворогом. Коротке волосся "радить" затягнути паски, бо попереду час, коли доведеться приберегти фінанси.
  • Якщо подібні не зовсім приємні знахідки в тарілці занадто почастішали, це означає, що попереду у людини серйозна несподіванка. Причому подія може бути як негативного, так і позитивного забарвлення. Головне — вона буде раптовою і спонтанною.
  • Іноді відшукати волосся в тарілці можна і уві сні. Якщо подібне наснилося, наяву варто морально готуватися до життєвих перешкод, які передують досягненню цілей. А ось відчути волосся в роті — до знайомства з впливовою людиною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *