Хто із знаків Зодіаку оптиміст, а хто песиміст?

Овен — прокладає шлях для себе самостійно

Ти вмієш і визнавати поразку, і святкувати перемогу. Ніщо не здатне вивести тебе із себе. Адже є завтра, коли можна все змінити. Але в ті часи, коли тобі не допомагає навіть твій оптимізм, розслабся та порахуй від одного до десяти. Ти почуєш свій внутрішній голос і згадаєш, що ти коханий та тебе цінують, інформує Ukr.Media.

Овен — людина з безстрашною душею.

Телець — сила волі та віра у себе рухає ними

Твій сильний дух, твоя рішучість, віра в себе робить тебе оптимістом. Твоя впевненість притягує до тебе протилежну стать. Але іноді ти стаєш занадто одержимим і це погано впливає на твоє життя, роблячи тебе вразливим. У такі часи немає нічого кращого за прогулянку в парку. Або десь біля річки. Це прожене геть темні думки.

Або проведи час віч-на-віч із собою, щоб перезарядитися.

Близнята — оптимізм проявляється у їхній сильній спразі змін

Коли в тебе є купа справ і ти у стосунках із тим, кого ти любиш, то в тебе все гаразд. Завжди мріючи про зміни, ти звертаєш увагу більше на добре, ніж на погане. У цьому й проявляється твій оптимізм. Ти не дозволяєш собі нудьгувати на самоті.

Рак — засмучується, коли занадто стурбований почуттями інших

Ти чутливий і керуєшся інтуїцією. Але ти повинен зрозуміти, що переживати про те, що ти сам не в силах контролювати рано чи пізно зведе тебе з розуму. Зміни свій світогляд і звертай увагу на добро. Будь чесним із собою. І деяким речам потрібно просто дозволити статися.

Лев — розуміння, що життя дає і позитивний, і негативний досвід, робить їх незмінними оптимістами

Ти любиш і поважаєш себе. І розумієш, що життя сповнене і злетів, і падінь. І це ускладнює негативні думки. Твої слабкості — це кохання та діти. Але ти справляєшся з цим, витягуючи найкраще з усього, що маєш. Ти — справжній лідер. Ти — режисер свого життя. Ось зараз хапай друзів і йдіть пити смачну каву. Або купи той самий годинник, про який ти так давно мрієш. Скоро ти відновиш свою впевненість та силу.

Діва — вроджений перфекціонізм та критичне мислення роблять їх оптимістами

Ти перфекціоніст. Тому ти завжди дивишся на світлу сторону. Навіть якщо над тобою згущуються хмари, не хвилюйся: твоє почуття гумору розжене їх!

Терези — всередині їх завжди ведеться запекла боротьба оптиміста та песиміста

Цій війні немає кінця. Але в найважчі часи намагайся уникати шкідливих звичок та ухиляння від обов'язків. Натомість використовуй свій корисний настрій на повну. Прожени негатив зарядкою на свіжому повітрі або проведи час із близькими людьми.

Скорпіон — перевантажений негативом, але рішуче намагається впоратися з ним

Негативні емоції та погані думки іноді переповнюють тебе, але ти намагаєшся боротися з цим усіма силами, що маєш. Замість того, щоб сумувати, візьмися за себе і постарайся згадати все добре, що є у твоєму житті. Ти сильний та захоплений. Ти впораєшся.

Стрілець — людські слабкості, такі, як несправедливість та байдужість, можуть пригнічувати їх

Ти найоптимістичніший із усіх знаків Зодіаку. Але такі речі, як несправедливість і байдужість з боку інших людей, можуть дуже тебе засмутити. Дивись на світлий бік, і можливість виправити все і зробити, як ти хочеш, надихне тебе знову.

Козеріг — стають оптимістами ближче до середнього віку

Сумна дитина-Козеріг стає просто випромінюючою радість до тридцяти. Мабуть, тому що до цього віку він уже встиг чогось домогтися своїми силами, що не може не тішити. Навіть якщо песимізм і підкрадається до такого щасливчика, то вони легко скидають його з плеча. Та ще й щедро роздають поради тим, хто їх потребує, щодо того, як завжди бути щасливим.

Водолій — безтурботно не підозрює про існування такої речі, як песимізм

Повний щастя, дихає сонцем на повні груди. Як би не било життя, ти бачиш добре у всьому. І навіть якщо дуже важко, тебе рятує мистецтво, тварини та природа.

Риби — зайва чутливість робить їх схильними до болю

Так чи інакше, ти завдаєш собі болю. Але тобі подобаються емоційні гойдалки. І, як би тобі погано не ставало, ти витягуєш себе з цього болота сам. Переможи свої темні часи, відмовившись від шкідливої їжі, надмірного вживання алкоголю та взаємодії з жорстокими, байдужими до тебе людьми. Будь з тими, кого любиш, і побачиш, як мало мине часу, перш ніж на твоєму обличчі знову з'явиться посмішка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *