Хто з чоловіків за знаком Зодіаку зможе пробачити зраду?

У питаннях вірності кожен представник чоловічої статі зоряного небосхилу наділений своєю точкою зору. І тому перш, щоб йти жінці на дрібні «пустощі», потрібно знати, чого очікувати від свого партнера, і чи є шанси бути прощеною. Астрологія допомагає розкрити всю сутність питання, інформує Ukr.Media.

Овен

Це питання для знаків є суто закритим. Якщо чоловік собі може дозволити інтрижки або флірт на стороні, то подібний привілей не стосується його партнерки. І якщо він дізнається про зраду з боку своєї обраниці, то ніякі доводи і аргументи для нього не будуть істотні. І не дивно, що їх він навіть не захоче чути. Все, що він зробить, так це буде злитися, застосує фізичну силу і розлучиться з нею назавжди.

Телець

Зраду чоловік цього знака переживає дуже гостро. Образа глибоко засяде в його серці, попри те, що з часом він зрадницю зможе пробачити. І щоб втертися до нього в довіру, потрібно докласти титанічні зусилля. Але все одно він настільки буде пам'ятати про непристойну поведінку своєї партнерки, що стане підозрілим, і в кожному сюжеті на підсвідомому рівні чекатиме повторення.

Близнята

До простого флірту і знакам уваги до своєї супутниці з боку сторонніх людей, чоловіки цього сузір'я ставляться дуже прихильно. Але варто жінці дозволити собі щось більше, розгніваний партнер відразу її видворить за поріг. Емоційність представника дозволяє їм швидко охолонути і забути про недавно існуючий зв'язок. Тому зраду з боку партнерки вони переживуть легко, а ось їй немає шансів для повернення назад.

Рак

Ці чоловіки ніколи не повірять словам, якщо не буде доведений сам факт зради. І для нього ця дія стане справжньою катастрофою. Зрада коханої людини для нього може стати тим фактором, який його підведе до депресії. Тонка і вразлива натура не сприймає того, щоб з ним так жорстоко чинили. Чоловік ніколи не піде на примирення, хоча і намагатиметься зрозуміти мотиви для зради. Безумовно, він зможе пробачити образу, але для цього має пройти багато часу.

Лев

У будь-якій ситуації цей чоловік буде тримати хорошу міну навіть при поганій грі. Він вміло приховає своє уражене самолюбство за удаваною байдужістю. Подібна якість не характеризує його як черствого чоловіка, але його принцип виганяти з серця все погане — працює йому на благо. Тому зрадниця для нього стане не цікавою особистістю, на яку він ніколи не захоче витрачати свій дорогоцінний час. Миритися ні під яким приводом він з нею не стане, і викреслить її зі свого життя.

Діва

Чи зможе пробачити цей представник зраду, так це залежить від ступеня відносини. Якщо вони тільки почали спілкуватися, і така проблема сталася, то він просто припинить всі зустрічі. А якщо їх роман тривалий, то він постарається дати ще один шанс, щоб партнерка реабілітувалася. В їх серці завжди жевріє надія, що подібний проступок кохана обов'язково усвідомлює і зміниться в кращу сторону. І не треба ламати шлюб, якщо зрадниця вже розкаялася.

Терези

Як відреагує чоловік цього знака, сказати дуже складно. Від нього можна очікувати різної реакції. Але як тільки він відійде від побаченого або почутого, відразу ж почне з'ясовувати стосунки, забезпечивши це все лайками і боєм посуду. А в подальшому він буде діяти від обставин, в яких важливу роль відіграє кількість дітей, фінансове становище і статус. І можливо, що чоловік на час затаїть в серці образу і продовжить спілкування зі зрадницею, але в дуже вдалий час представник відповість тим же.

Скорпіон

Цей представник наділений підвищеним ступенем ревнощів, а якщо він дізнається про процес зради, то буде мстити до тих пір своїй партнерці, поки не заспокоїться. Він приміряє всю важку артилерію, аби відібрати у супутниці все найдорожче. Чоловік зі своїми фантазіями змете всі перешкоди на своєму шляху. І ніяке благання не розтопить його уражене самолюбство. І ніколи він не пробачить жінці цю образу, хоч кожен день буде страждати від прийнятого рішення.

Стрілець

Чоловік цього знака сам не може стверджувати про свою вірність, тому що зрада для нього прирівнюється до азартної гри. Він не соромиться заводити на стороні любовні романи, мотивуючи свою долю лише дозвільною цікавістю. Тому без зайвих скандалів сприймає факт зради своєї половинки. Це не говорить про те, що він абсолютно байдужий. Чоловік буде обурюватися і злитися, але образа ніколи надовго не засяде в його серці. І через час він піде на контакт з партнеркою, намагаючись не згадувати про неприємний інцидент.

Козоріг

У цих чоловіків особливе ставлення до вірності, тому якщо їм зрадить партнерка, вони їй запропонують розлучитися. Вони завжди зберігають самовладання, і що їх буде в цей момент хвилювати, так це розділ нажитого майна. Хоча якщо образа і здобуде над ними верх, але представники ніколи про це не скажуть, а тим більше, не продемонструють. І через час знову почати відносини вони ніколи не погодяться лише з тієї причини, щоб тривала рана не почала по-новому боліти.

Водолій

Їх не можна назвати спостережливими, тому як далі свого носа вони нічого не бачить. І навіть якщо його партнерка буде кілька років поспіль на стороні мати любовний зв'язок, він може цього не помічати. Але якщо йому нададуть повну інформацію і поставлять перед фактом, то все він сприйме спокійно і без зайвих розглядів. Він замкнеться в собі і буде розбирати ситуацію. І навіть після цього він не припинить відносини, і почне з'ясовувати причини. І лише після всіх поневірянь, він озвучить рішення про розставання.

Риби

Все, що стосується його особистих відносин, він сприймає близько до серця. Зрада з боку обраниці його може завести в глухий кут, але він поміркує над ситуацією, і при самому зручному випадку поверне борг. Чоловік почне вичікувати час і на самоті переживати нанесену образу. Він буде дуже довго відновлювати свою гармонію, але коли прийде в порядок, то відразу ж розлучиться зі своєю обраницею. А сценарій продумає в найяскравіших образах.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *