Як потрібно ставити домашні капці на благополуччя та інші прикмети про домашнє взуття

Особисте взуття завжди мало стояти рівно — про це в стародавні часи знали всі люди. Адже якщо воно постійно розкидане, то життя незмінно змінювалося на гірше, у домі селилося лихо, і неприємності — як дрібні, так і великі — ставали постійними супутниками людини з таким взуттям. Розглянемо, звідки пішла така прикмета, і чому навіть сьогодні необхідно ставити капці завжди рівно, інформує Ukr.Media.

Чому не можна ставити капці наперекосяк

Капці містять у собі енергію свого господаря, тому такому взуттю необхідно приділяти особливу увагу. Переконайтеся в тому, що у ваших капців є своє "законне" місце, і що вони стоять правильно, вирівняні по лінії, не міняючись місцями й не перехрещуючись.

Якщо ж ваші капці стоять абияк або взагалі розкидані по будинку, то це тягне за собою неприємності, непорозуміння, сварки, дрібні проблеми і негаразди, охолодження у стосунках.

До речі, вважається, що якщо ви поставите капці у своїй кімнаті у формі літери "Т", то вночі уві сні до вас прийде коханий.

Завжди надягайте капці правильно: лівий капець — на ліву ногу, правий — на праву. Якщо ви переплутаєте сторони, то готуйтеся до наклепу з боку ваших колег, до втрати репутації. Якщо ви зашпортнулися лівою ногою, то чекайте на нове знайомство, а якщо правою — на щастя.

Інші прикмети, пов'язані з капцями

Якщо капці сильно потріпалися і зносилися, не тримайте їх удома — таке взуття сильним магнітом притягує до себе неприємності. Обов'язково їх спаліть. Викидати їх теж не можна: вони можуть потрапити в руки до недоброзичливців, які нанесуть на вас хвороби та неприємності.

Однак якщо ви випадково загубили свої капці, то це хороша прикмета — вона говорить про те, що зовсім скоро ви позбудетеся як обридлих людей у своєму оточенні, так і прикрих проблем.

Якщо ви, будучи самотньою людиною, випадково знайшли капці, то незабаром знайдете і другу половинку. Якщо у вас вже є сім'я, то знайдені капці обіцяють фінансове благополуччя.

Якщо у капців тріснула підошва, то незабаром їхній власник зіткнеться зі зрадою та обманом. Будьте обережнішими з тією людиною, яка заходила до вас додому останньою.

А якщо кіт або собака, що живе вдома, погриз капці, то готуйтеся до тривалої сварки з іншими домочадцями. Якщо хтось із домочадців у сварці запустив у вас капцем і влучив, очікуйте клопоту в казенному будинку, а якщо не влучив — у вас буде міцне здоров'я.

Якщо кіт позначив домашні капці, очікуйте гостей здалеку.

Плануючи переїзд на нове місце проживання, обов'язково візьміть капці з собою. Інакше в старому житлі залишиться домовик, а ви будете з великими труднощами звикати до нової квартири, постійно стикаючись з проблемами і дрібними неприємностями.

Любите запрошувати людей у гості? Підготуйте для них комплект окремих капців. У жодному разі не давайте їм своє домашнє взуття. По-перше, так гості можуть забрати від вас внутрішню енергію, а по-друге, це просто негігієнічно: ви ризикуєте підхопити неприємні захворювання на кшталт грибка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *