Як визначити і зняти порчу, зроблену на розлад у сім’ї?

Найчастіше розлад у родині, зрада і навіть розлучення відбуваються за дії негативних програм. Ваша мета – якомога швидше виявити порчу і зняти її, щоб захистити сімейне щастя, інформує Ukr.Media.

Сім'ї розпадаються з різних причин, і нерідко пригнічені обставинами люди подають на розлучення, не підозрюючи, що відносини можуть зіпсуватися через стороннє втручання. Якщо ви зіткнулися з незрозумілими ситуаціями, які перетворили кохання в біль, важливо впевнитися, чи не наведена на вашу сім'ю порча.

Як визначити, що на сім'ю наведена порча

Енергетичне втручання не проходить безслідно, і воно може позначитися як на подружжі, так і на інших членах сім'ї. Суть порчі в тому, щоб кепсько стало всім. Найчастіше всі домочадці страждають від впливу злого умислу, що призводить до конфліктів і остаточного розриву. Фахівці виділили основні ознаки, по яких ви зможете визначити, наведена на сім'ю порча чи ні.

Перша ознака: раптові хвороби. Як і на будь-якій війні, першими під удар потрапляють найбільш вразливі: діти і літні люди. Вони можуть несподівано захворіти, і мова йде не про просту застуду, а про щось більш серйозне і небезпечне. Якщо вас спіткало таке нещастя, саме час бити на сполох.

Ознака друга: нещастя різного характеру. Якщо на сім'ю навели порчу, то дуже скоро почнуть траплятися негативні події. Хтось із близьких може потрапити в аварію, стати жертвою обману або постраждати від теракту, насильства, пожежі, обвалу. Більш того, порча, яку вчасно не зняти, може спровокувати безпліддя.

Ознака третя: погіршення відносин між близькими. Найчастіше спочатку відносини між домочадцями стають напруженими, виникає непереборна напруга. Потім обстановка всередині сім'ї загострюється, і замість того, щоб підтримувати одне одного, подружжя починає з'ясовувати відносини і пускатися у взаємні докори.

Ознака четверта: безгрошів'я. Різкий спад сімейного бюджету – ще одна важлива ознака, яка повинна викликати занепокоєння. Якщо на сім'ю навели порчу, то поступово всі почнуть втрачати гроші, когось можуть звільнити – одним словом, замість того, щоб рости, дохід стане падати.

Як зняти порчу за допомогою молитви

Віруючі люди знімають з себе і зі своїх близьких псування, використовуючи перевірений метод – відчитування молитвами. Підійде будь-яка очищуюча молитва, звернена до Господа. Протягом місяця всі жінки в сім'ї організовують спільні моління, очищаючи спочатку себе, а потім своїх близьких. Обов'язково слід помолитися і за померлих родичів, помолившись Господу покаянні молитви. Протягом місяця всім домочадцям необхідно дотримуватися посту.

Зняти порчу з сім'ї за допомогою ритуалу

Сімейну порчу можна зняти за допомогою ефективного ритуалу. Вам знадобиться:

  • шкатулка, яка закривається на замок;
  • свічка з церковної лавки для кожного родича;
  • особисті речі подружжя.

Провести ритуал зняття негативної програми краще всього на Місяць, який спадає, в такому випадку результат не змусить себе довго чекати. У день коли місячний диск спадає, найстаршій жінці потрібно запалити всі свічки і покласти в скриньку речі подружжя. Потім хором читається замовляння:

«Заздрісники навколо ходили, порчу на сім'ю наводили. Злість за чорну заздрість виганяємо, за нещастя прощаємо. Скриньку на ключ закриваємо, своє щастя від зла і недоброзичливців охороняємо».

Після цього необхідно дочекатися поки всі свічки прогорять до кінця, а потім молодша жінка повинна закрити скриньку. Потрібно закопати скриньку біля найближчої церкви. Після бажано відвідати храм. Це дуже сильний ритуал, спрямований на зняття порчі, і чим більше жінок у ньому візьме участь, тим потужнішим він буде.

Зняти порчу буває непросто, особливо якщо ви зовсім не помічали розладу в сім'ї, але в більшості випадків уникнути нещастя можливо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *