Як визначити присутність негативу в своєму будинку і що потрібно зробити, щоб усунути його

Будинок для будь-якого господаря є його фортецею, де він може сховатися від різних негараздів, проблем, а також відпочити і розслабитися. Але трапляються ситуації, коли в житло проникають злі сили, які порушують його гармонію і псують життя членів сім'ї, інформує Ukr.Media.

Є кілька способів, завдяки яким можна визначити наявність в будинку негативу і зрозуміти, як його усунути.

Як зрозуміти, що в будинку присутній негатив

Зрозуміти, що в будинку є негативна енергетика, можна легко. Насамперед потрібно прислухатися до себе. Якщо ж між членами родини з'явилися розбіжності, сварки, непорозуміння, то, найімовірніше, з енергетикою будинку є проблеми.

Безсоння і тривога

Якщо члени сім'ї стали раптом страждати через порушення сну, не маючи на те вагомих причин, а також у них з'явилася необґрунтована тривога, яка у вечірній час особливо наростає, то це привід задуматися. Не виключено, що на будинок була наведена порча або в ньому зробили підклад.

Свічки чадять і тріщать

Про наявність в будинку негативної енергії можна зрозуміти по церковній свічці. Буде потрібно запалити її і обійти всі кімнати. У тому місці, де полум'я буде гаснути, з'явиться чад або свічка почне тріщати, є негатив.

Зміна поведінки тварин

Несподівана зміна в поведінці домашніх вихованців може теж вказувати на наявність негативу. Вони можуть стати агресивними, почати шипіти, уважно за чимось спостерігати, обходити стороною якісь кімнати або ж намагатися втекти з дому.

Неприємні гості

Про зміну енергетики в будинку розкажуть неприємні "гості", що з'явилися, такі як мурахи, мухи, павуки або таргани.

Гинуть рослини

Всі рослини вважаються індикаторами благополуччя в будинку. І якщо раптом вони почали гинути, слід замислитися над енергетикою у вашому житлі.

Недуги

Ознакою псування є і недуги, які несподівано напали на всіх членів сім'ї. Особливо, якщо вони часто з'являються і довго не проходять.

Як очистити будинок від негативу

Прибирання

Генеральне прибирання допоможе очистити будинок від будь-якого негативу. Для цього слід заглянути в найпотаємніші куточки, адже не виключено, що саме там можна виявити підклади або скупчення непотрібних речей.

Обкурювання

Після прибирання потрібно провести обкурювання в будинку. Для цього можна використовувати або гілочку полину, або ялівцю. Потім слід провітрити приміщення.

Молитва

Сильна молитва-оберіг дозволить впоратися з будь-яким негативом в житлі. Буде потрібно обійти весь будинок зі свічкою, при цьому читаючи молитву, а після цього окропити святою водою всі його куточки.

Обереги

Не менш дієвим методом є використання оберегів. Вони допоможуть відвадити непроханих гостей, захистити від негативу, а також уберегти всіх мешканців.

Домовик

Якщо весь час піклуватися про свій будинок, своєчасно наводити порядок і чистоту, а також кликати на допомогу домовика, то він стане місцем сили і ніяка негативна енергетика в нього не проникне. Домовика потрібно викликати на допомогу тільки з подарунками.

Миття підлоги

Позбутися від негативу в житлі допоможе четвергова сіль. Якщо ж її немає, то можна взяти кухонну. Її слід розвести у воді і ретельно вимити всі куточки в будинку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *