Як знакам Зодіаку пережити молодик 15 вересня, коли 6 планет виявляться ретроградними

Яких змін чекати від молодика 15 вересня?

Незабаром станеться чарівна і дуже важлива астрологічна подія. Фатальний молодик, коли нічне світило на мить перестане бути видимим із Землі, відбудеться 15 вересня о 04:39 за київським часом. Які зміни принесе із собою початок нового місяця, що обов'язково важливо зробити в Молодик і як не втратити надію на краще під час ретроградності одразу шести планет — у нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Чим небезпечний фатальний молодик, коли одночасно 6 планет виявилися ретроградними

Через те, що на даний момент цілих шість планет обертаються у зворотний бік, ретроградність Меркурія, Урана, Нептуна, Сатурна, Плутона та Юпітера не може не позначитися на житті всіх знаків Зодіаку. Через їхній сильний тиск може здатися, що біла смуга настане ще не скоро, а проблеми так і без кінця сипатимуться на голови. Але астролог просить не впадати у відчай, адже на допомогу прийде планета сюрпризів.

Кожен Молодик особливий, і цей не виняток. Крапка Молодика знаходиться в гармонійному аспекті до Урану — планети сюрпризів, а також всього нового та неординарного.

Молодий місяць 15 вересня у знаку зодіаку Діва — чого чекати

Молодик — це чарівний час, коли Сонце з'єднується з Місяцем, формуючи нову енергію. Вона безпосередньо пов'язана з містерією знака Зодіаку, в якому відбувається молодик. Це найкращий час для того, щоб розпочати будувати плани та загадувати бажання на найближчий місяць.

В молодик 15 вересня не можна діяти, потрібно саме планувати. Знак зодіаку Діва в астрології відповідає за такі сфери життя, як робота, стосунки з колегами та підлеглими, здоров'я, порядок та планування.

Діва дуже любить чіткість та практичність, тому формулюйте свої бажання максимально конкретно.

Цей молодик збігається з завершенням ретроградності Меркурія, а значить, через кілька днів після нього можна не тільки планувати, але й приступати до дій.

Що можна і потрібно робити в Молодик, який відбудеться 15 вересня

Правила поведінки для знаків Зодіаку під час молодика 15 вересня, коли шість планет будуть ретроградними.

Молодик 15 вересня — чудовий час для пошуку нової роботи або підвищення кар'єрними сходами. Удосконалення робочих процесів. Підбору домашнього персоналу, наведення порядку в будинку, у справах та думках.

Медитація та йога завжди допомагають у цих процесах. Головне, щоб заняття були системними, як це любить знак Зодіаку Діва.

Також у фатальний Молодик 15 вересня сприятливо запланувати чекап, комплекс оздоровчих процедур, детокс, систематизувати харчування. Якщо ви замислювалися про похід до дієтолога — зараз саме час. Корисні звички, вироблені цього місяця, будуть приносити користь вашому здоров'ю і красі дуже довго.

Будьте креативними, додавайте в бажання та життя оригінальності, не бійтеся нових шляхів. Постарайтеся поєднати практичність і чіткість із безпосередністю та креативністю, тоді ваші бажання будуть приречені на успішну реалізацію

Уран надасть знакам Зодіаку потужну підтримку. Тому в молодик у Діві 15 вересня корисно рефлексувати. А ще сісти за складання планів на новий місяць за місячним календарем. Але за умови, що ви будете раді майбутнім змінам, немов дитина, яка чекає на подарунок. Тоді ваші плани точно збудуться у найкращому вигляді.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *