Жіноча енергія: 5 головних джерел для поповнення запасів

Жінкам потрібно багато позитивної енергетики, тому що вони віддають її в навколишній світ частіше, ніж чоловіки, які націлені на її збереження та накопичення. Саме тому кожній дамі корисно знаходитися ближче до джерел енергії, інформує Ukr.Media.

Така суть жіночої аури — непостійна. Їй потрібне постійне джерело для поповнення запасів енергії. У моменти браку енергетики краще додатково користуватися талісманами на удачу, щоб не піддати себе небезпеці та ризикам.

Любов

Головне джерело — коханий чоловік, романтика, відчуття важливості для когось. Залучити у своє життя любов будь-якій представниці прекрасної статі допоможуть здорові відносини, в яких немає маніпуляцій, обману, шантажу та облуди.

По-справжньому сильні почуття завжди супроводжуються сигналами з боку інтуїції. Вона апріорі сильна у жінок, але щоб зробити її ще сильнішою, можна розвивати своє шосте почуття, частіше до себе прислухатися.

Жіноча енергетика влаштована так, щоб живитися силами чоловіки, але повертати йому «боржок» пізніше. Чоловіки дарують свою любов жінці, а та натомість робить його щасливим. Виходить якийсь взаємний обмін, який допомагає підтримувати відносини.

Вода

Жіноче тіло має потребу у воді більше, ніж чоловіче. Вода має не тільки цілющу силу та енергію природи. Вона ще й наділена заспокійливим ефектом. Експерти радять жінкам вмиватися прохолодною водою щоранку, частіше приймати контрастний душ, а також пити більше чистої води протягом дня.

Водою можна лікувати втому, знімати стреси та видаляти депресивні думки. Представницям прекрасної статі просто необхідно періодично бувати на морі, гуляти біля водойм. Якщо здається, що все в житті летить у прірву, вода допоможе стабілізувати стан справ у будь-якій зі сфер життя.

Золоті прикраси

Кожна жінка повинна виглядати чудово. Золото — найкращий друг жіночої енергетики, але не тільки тому, що воно красиво і робить жінку привабливішою. Золото володіє особливими енергетичними властивостями, які прекрасно поєднуються з жіночої аурою.

Золото приваблює потоки енергії, посилюючи їх. На жіночому тілі такий метал знаходить додаткову силу. У власниці золотих аксесуарів підвищується творчий потенціал, прискорюється прийняття рішень, пробуджується сила волі, прагнення до лідерства і досягнення цілей. Із золотими прикрасами будь-яка жінка ніби розквітає.

Камені-талісмани

Сила природи концентрується в мінералах різної структури. По-перше, варто виділити місячний камінь. Цей талісман буде кращим другом для дівчат і жінок, які часто ризикують і змушені спілкуватися з людьми, які їм не подобаються. Місячний камінь стабілізує енергетику жінки, а також налаштовує її таким чином, щоб вона приносила максимум удачі.

Ще один хороший камінь для представниць прекрасної статі — цитрин. Цей камінь дозволяє жінкам набувати сили та черпати їх буквально з нізвідки. Цитрин — потужне джерело чистої та творчої енергії. Найкраще цей камінь поєднується з активним способом життя. Дамам категорично заборонено сидіти без діла, тому що це призводить до застою енергетики, втрати удачі та погіршення самопочуття.

Квіти

Само собою, мова йде не тільки про букети, які призводять даму в захват, але і про квітучі рослини, які повинні бути у будь-якому будинку. Найбільш «жіночі» домашні рослини: фіалка, герань, орхідея.

Орхідея — квітка, яка може бути небезпечною для зовсім юних дівчат, але дуже позитивною для жінок віком ближче до 30 років. Ця квітка дарує красу, зміцнює здоров'я і привносить в життя гарний настрій. Орхідея примхлива, тому не поєднується з фіалкою і геранню, блокуючи їх позитивну дію.

Герань. Ця квітка покращує інтуїцію жінки, дарує удачу в любові. Якщо дама заміжня або у відносинах, герань зміцнює зв'язок з чоловіком. Вільній дівчині герань допомагає знаходити свою любов набагато швидше, ніж без неї.

Фіалка — квітка фінансової удачі та жіночого творчого розквіту. Вона приносить жінкам щастя в роботі, а також допомагає підтримувати фізичну активність.

Універсальна порада для всіх жінок дуже проста — потрібно тримати своє щастя і свої плани на майбутнє в таємниці. Нікому не можна розповідати про свої плани, щоб не витратити на слова ті сили, які Всесвіт нам дає для реалізації задуманого.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *