Королі доріг: знаки Зодіаку, визнані найагресивнішими та найзлішими водіями

У той час як деякі з нас їдуть по шосе з грацією лебедя і швидкістю наляканої пенсіонерки, інші, здається, брали уроки у Шумахера. До речі, астрологи запевняють: знак Зодіаку впливає на манеру їзди!

Овен

Народжені під знаком Зодіаку вогняного Овна відносяться до категорії водіїв, які люблять раптові перегони із попутними машинами. Попри зухвалий стиль їзди, їх реакції можна позаздрити: Овни чудово справляються з будь-якими критичними ситуаціями на дорозі, інформує Ukr.Media.

Телець

Водії-Тільці їздять дуже обережно: вони на дорозі як риби у воді.

Ті водії, хто гороскопу виявився Тельцем, навпаки, надають перевагу обережному водінню. Вони м'яко натискають на педаль газу та завжди зосереджені за кермом. Це робить особистостей цього зодіаку справжніми фахівцями на дорозі.

Близнята

Люди, що народилися під знаком Зодіаку Близнята, дуже непогано водять. Навички освоюють досить швидко завдяки чіпкому розуму. Однак через звичку відволікатися, наприклад, на розмови телефоном та скролінг у соцмережах, нерідко Близнята стають учасниками дрібних ДТП.

Рак

У автомобілістів зі знаком Зодіаку Рак загальмована реакція, яка іноді заважає їм на дорозі.

Раки іноді не дуже добре реагують на ситуацію на дорозі, а все через надмірну обережність та властиву їм повільність. Зате вони завжди під контролем: бензобак повний, реєстратор працює, дитина в кріслі, теща мовчить.

Лев

Леви безстрашні та надто самовпевнені за кермом, зате водять вони професійно.

Народжені під знаком Зодіаку Лев практично нічого не бояться, коли за кермом. Ці водії переконані, що інші автомобілісти зобов'язані поступатися дорогою. Але при цьому вони професіонали у водінні. Можливо, ще тому, що представники цього знаку Зодіаку взагалі схильні робити в житті все на п'ять із плюсом, такі собі відмінники.

Діва

Люблять порядок і ті, хто народився під знаком Зодіаку Діва: якщо вони за кермом, швидкість автомобіля рідко піднімається вище за допустиму норму — ці люди люблять дотримуватися правил, тому вкрай рідко їх порушують.

Терези

Автолюбителі, народжені під знаком Зодіаку Терези, керують автомобілем акуратно і плавно, проте їм все одно не вистачає швидкості реакції. Натомість у поїздці з такими особами ніколи не буває нудно: представники цього знаку Зодіаку товариські та доброзичливі.

Скорпіон

Скорпіони жадають гострих відчуттів — вони як небезпечні діти на дорозі.

Для Скорпіонів керування автомобілем — це одна з найбільших слабкостей. Сівши за кермо, вони опиняються у своїй стихії. А жага до гострих відчуттів і дух суперництва роблять людей непередбачуваними та досить небезпечними водіями.

Стрілець

Водії, народжені під знаком Зодіаку Стрілець, — ще ті провокатори і віртуози на дорозі. Впевнені, що спокійна їзда не для них. Серед представників цього вогняного знаку є чимало порушників ПДР. Стрільцям варто пам'ятати, що їхня впевненість у своєму професіоналізмі на дорозі не завжди закінчується добром.

Козеріг

А ось автолюбителі-Козероги — водії спокійні та впевнені: вони не терплять суєти, не реагують на зауваження та майстерно ведуть свою машину до місця призначення.

Водолій

Водій, народжений під знаком Зодіаку Водолій, любить спокійну їзду і ніколи не втрачає нагоди познайомитися в пробці. Творчий підхід та товариськість також допомагають йому з легкістю вирішувати навіть найскладніші дорожні проблеми.

Риби

Щодо тих, хто народився під сузір'ям Риб, то схильність до мрійливості у цих водіїв може призвести до поганих наслідків на дорозі. Тому представникам цього знаку Зодіаку важливо постійно концентруватися під час їзди та викидати з голови всі свої фантазії на час поїздки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *