Навіщо класти мило на поріг будинку: простий та дієвий ритуал

Насолоджуючись сучасними технологіями та науковими досягненнями, багато людей все ще звертаються до старовинних звичаїв та повір'їв, намагаючись залучити удачу та позбутися нещасть. Один із таких обрядів, пов'язаних з очищенням від негативної енергії, пропонує використовувати звичайне мило для проведення ритуалу. Ми розкажемо, для чого потрібно класти мило на поріг будинку, інформує Ukr.Media.

Як провести ритуал з милом

Припустимо, у вас спостерігається серія проблем, ваш фізичний та моральний стан залишає бажати кращого, і ви не можете пояснити причини цього нещастя. У такому разі, можливо, ви зіткнулися з пристрітом або негативним впливом оточуючих.

Отже, що потрібно зробити, щоби провести цей домашній ритуал з милом? Вам знадобиться невеликий шматочок мила, переважно залишок від шматка. Після цього ритуалу вам слід відправитися в лазню або просто прийняти душ вдома. Рекомендується робити це увечері перед сном, щоб ніхто не відволікав вас непотрібними розмовами і ви могли зосередитися на своїх думках.

Під час прийняття душа важливо уявити всі негативні аспекти вашого життя, які гнітять вас. Можливо, це хвороба, невдачі в особистому житті, фінансові труднощі або просто занепад сил. Візуалізуйте, як ці проблеми змиваються разом із милом, яким ви намилює себе. Уявіть, як все негативне залишає ваше тіло і розливається, як вода, що йде в каналізацію.

Коли ви закінчуєте приймати душ, обов'язково залиште невеликий шматочок мила. Потім загорніть його в папір або газету, щоб вийшов пакунок. Помістіть його на поріг будинку або квартири з внутрішньої сторони та вимовте такі слова:

"Як мило на кінець, так і хвороба та лихоманка у витрату. Істина".

Навіщо класти обмилок на поріг будинку

Залишіть пакунок з милом на порозі до ранку. Коли ви залишаєте свій будинок, йдучи на роботу, або просто виходите з квартири, візьміть згорток із собою і викиньте його в сміттєвий бак на вулиці, повторивши ті самі слова.

Прихильники цього ритуалу стверджують, що вже через деякий час після його проведення можна помітити покращення свого стану та поступове зникнення проблем з вашого життя. Якщо ви не відчуваєте достатнього ефекту, за місяць його можна повторити.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *