Названо пари знаків Зодіаку, між якими є потужний кармічний зв’язок

Представники зодіакальних будинків мають свої особливості. Багато з цих особливостей добре відомі і вони в цілому характеризують той чи інший знак. Наприклад, астрологи знають, які знаки можуть скласти міцні пари, оскільки між ними є дуже потужний енергетичний зв'язок, інформує Ukr.Media.

Терези та Близнята

Зв'язок між цими представниками зодіакальних будинків часом здається зовсім тонким, однак у цій парі завжди є гармонія. Розклад тут такий. Річ у тім, що Терези тонко відчувають настрій Близнят навіть на відстані, а вони, у свою чергу, оточують свого партнера турботою та теплотою. Коротше, мила парочка.

Козеріг та Телець

Переходимо до цієї солодкої парочки. Про Козерогів часто говорять, що їм важко побудувати відносини через свою вперту і тверду вдачу, проте поряд з Тельцями їхня поведінка стає кардинально іншою. Тільці оточують свого партнера ніжністю та турботою, а вони у свою чергу дарують їм упевненість у завтрашньому дні. Твердості протистоїть м'якість і десь ніжність. І ця схема, як бачимо, працює.

Риби та Рак

Між цими двома чуттєвими знаками існує найсильніший кармічний зв'язок. Завдяки інтуїції вони тонко відчувають одне одного. У такому союзі партнери разом опрацьовують помилки минулого та допомагають один одному розвиватися духовно. Коротше, повне мі-мі-мі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *