Не для сімейного життя: 5 знаків Зодіаку, які мають складний шлях до шлюбу

Інститут шлюбу з кожним роком дедалі більше втрачає свій авторитет у суспільстві. Молоді люди присвячують величезну кількість часу саморозвитку, подорожам світом та вивченню власного внутрішнього світу. Одягати білу сукню і одягатися в класичний костюм вони не поспішають, так само як і пов'язувати себе будь-якими серйозними стосунками, інформує Ukr.Media.

Проте є й ті, хто прагне створити сім'ю та поставити галочці у списку «Справ на життя» поряд з графою «Довго і щасливо».

Ви, напевно, не здивуєтеся, якщо ми скажемо, що величезний вплив на вибір людей робить їх знак Зодіаку. Дехто настільки зайнятий своїми амбіціями, що зовсім не готовий витрачати час на когось іншого. Створити з ними гармонійні стосунки або дійти до РАЦСу — завдання практично нездійсненне.

Близнята

Непостійності їхнього характеру може позаздрити будь-хто. Близнята зовсім не горять бажанням втратити свою свободу і обтяжити себе відповідальністю за будь-кого, крім самих себе. Свого партнера вони, само собою, цінуватимуть, поважатимуть і любитимуть, але виконувати будь-які зобов'язання для них буде схоже на справжню катастрофу!

Згодом навіть найпрекрасніші стосунки їм набридають, а тому вони починають шукати різноманітності на стороні. Їм подобається відчувати «адреналін» в особистому житті та «кататися на емоційних гойдалках».

Близнята вважають за краще, щоб бігали за ними, а вони просто раз-по-раз ітимуть убік, а потім повертатимуться, але тільки коли цього захочеться їм самими — і ніяк інакше.

Лев

Гордовитий Лев завжди вирізняється своєю зайвою імпульсивністю та почуттям власної важливості, але коли він закохується, то всі його колишні життєві підвалини зазнають краху — від самозакоханості та егоцентричності не залишається й сліду.

Вони стають м'якими та спокійними, нарешті поступаючись п'єдесталом слави комусь, крім себе. Проте такий розклад подій притаманний лише цукерково-букетному періоду, а от коли Лев наважується вступити у серйозні стосунки, тут починаються справжні муки для обох.

Цей вогненний знак Зодіаку незабаром почне страждати від нудного розвитку подій. Йому хотітиметься більше драйву та емоцій, а не обмеження свободи, яке неминуче настає одного разу, нехай хоч і частково.

Стрілець

Мало хто знає, що Стрільці насправді справжнісінькі одинаки. Попри вогненну вдачу, вони люблять перебувати наодинці зі своїми думками, обмірковувати минуле і сьогодення, а також займатися саморозвитком. Якщо в їхній простір хтось вторгнеться, то нещасний зможе повною мірою дізнатися, що з себе представляє розлючений Стрілець.

Якось відкрити свою душу та серце, вони, звичайно, зможуть, але далеко не за першим покликом. Перш ніж вступати у стосунки або тим більше укладати шлюб, вони добре проаналізують, наскільки їхньому супутникові можна довіряти.

Той, хто зважиться пов'язати свою долю із цим представником зодіакального кола, не повинен вимагати від нього постійної уваги та повної залученості. Стрілець завжди буде поруч, але на відстані, тому що особисті межі для нього мають першорядне значення.

Водолій

Попри те, що Водолій вважається одним із найромантичніших знаків Зодіаку, він ще й є незмінним гостем на галасливих вечірках. Він просто любить перебувати в центрі уваги і органічно почувається у великих компаніях. Самотність — це не для нього, а тому він завжди прагне перебувати у стосунках.

Цей представник повітряної стихії не буде надто нав'язливий: з'являтися раз на тиждень чи два — для нього вважається абсолютною нормою. Досить часто трапляється таке, що своїх партнерів вони починають міняти як рукавички, аби не затримуватись з одним на довгий час, щоб той не будував планів на щасливе сімейне життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *