Одяг яких кольорів здатен відлякати удачу і перетворити життя на низку випробувань

Одяг має величезне значення в нашому повсякденному житті, і вибір кольору одягу може вплинути на настрій та сприйняття оточуючих, інформує Ukr.Media.

Тому варто розібратися, який колір одягу краще не використовувати, оскільки це може відштовхнути успіх і призвести до негативних наслідків у житті.

Чорний

Чорний колір асоціюється з жалобою та смертю, і його носіння може призвести до негативних емоцій та подій.

Носіння такого одягу вважається особливо небажаним на весіллі та інших радісних подіях, а також у повсякденному житті, щоб уникнути "притягування" бід та негараздів.

Сірий

Сірий колір вважається символом нудності та млявості, і його носіння може викликати занепад настрою.

Уникайте повністю сірого одягу, особливо в дні, коли потрібно почуватися активними та натхненними.

Бежевий

Бежевий колір часто асоціюється з нейтральністю та відсутністю виразності.

Звичайно, в цьому кольорі немає нічого поганого, але і тут є сенс проявляти раціональність. Річ у тім, що цей колір може змінювати сприйняття та навіть впливати на настрій.

Білий

У деяких культурах білий колір асоціюється з чистотою. Звісно, колір можна назвати одним із найкращих, але й тут є сенс проявляти раціональність.

Річ у тім, що білий колір не доречний на важливих урочистостях чи похоронах. Його варто використовувати лише на особливі випадки.

Зелений

Зелений колір іноді вважається кольором ревнощів та заздрощів. Тому такий одяг не варто використовувати на побаченнях чи під час знайомства з батьками нареченого.

Фіолетовий

Фіолетовий колір іноді пов'язують із меланхолією та негативними емоціями. Носіть фіолетовий одяг, але намагайтеся додати яскраві акценти, щоб уникнути почуття зневіри.

Також цей колір може викликати неоднозначні відчуття, цей момент слід чітко враховувати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *