Ознаки наявності у людини чаклунського дару

Надприродні здібності є у всіх. У якихось особистостей вони слабкі, не особливо розвинені. Можна вважати, що ніякого дару у таких людей немає. Є ж люди, у яких незвичайні здібності не тільки є, але ще і досить добре розвинені. При цьому самі вони можуть не усвідомлювати цього, інформує Ukr.Media.

Людині, щоб визначити, що відноситься саме до другої категорії, що у неї є чаклунський дар, треба поспостерігати за собою.

Трави і відвари

Якщо у людини є магічні здібності, то вона буде добре розбиратися в рослинах. Вона буде на інтуїтивному рівні розуміти, який відвар і коли варто пити, чи дасть він ефект, чи ні.

Така людина, якщо почне читати літературу про цілющі рослини, виявить, що багато фактів вона знає.

Зв'язок з природою

Він буде досить сильним у володаря чаклунського дару. Якщо така людина побуде на природі, усамітниться, то вона знайде величезний запас енергії.

З його допомогою вона зможе розуміти суть того, що відбувається, зможе підказувати людям, як і з якого становища їм варто виходити.

В сім'ї проводилися ритуали

Людина могла не розуміти їх суть в силу того, що була маленькою. Але в пам'яті могло залишитися те, що хтось із близьких ворожив, готував зілля або ще здійснював якісь дивні дії.

Все це вказує на наявність дару у когось з рідних, а він, як відомо, може передатися у спадок.

Біди обходять стороною

Людина з чаклунськими здібностями може виявити, що їй рідко доводиться стикатися з неприємностями і проблемами. Будь-які біди її обходять стороною. Часом це відбувається чудесним чином.

Місяць впливає на активність

Зміну фаз Місяця людина з магічними здібностями відчуватиме. Вона буде відзначати, що колись у неї сил багато, а в якісь періоди вони просто залишають. І таке різке стрибання будуть відбуватися тільки на тлі зміни фаз Місяця.

На тілі є позначки

Якщо у людини є родимки, родимі плями, то це ще ні про що не говорить. Якщо ж вони мають незвичайні кольори, форми, то це знак того, що чаклунським даром людина все-таки володіє.

За наявності навіть декількох з названих ознак можна говорити про те, що людина особлива. У неї напевно є якийсь дар, який вона могла ще не виявити.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *