П’ять знаків Зодіаку з вираженою негативною енергетикою

Представляємо їх по ранжиру — від власників менш негативної енергії до носіїв просто згустків негативу, інформує Ukr.Media.

Діва — 5 місце

Представники цього знаку Зодіаку здаються миролюбними та добродушними, але вони можуть бути критичні до оточуючих та всього навколо. Діви також схильні бачити багато чого в негативному світлі і виявляти недовіру.

Рак — 4 місце

Особи, народжені під цим знаком Зодіаку, схильні до меланхолії та депресії, і можуть поширювати негатив на оточуючих. Раки відчувають, що світ несправедливий, і можуть дорікати рідним у їхньому утиску.

Козеріг — 3 місце

Під цим знаком народжуються холодні, байдужі та вкрай егоїстичні особистості. Козероги прагнуть кар'єрного успіху та збагачення, використовуючи людей навколо себе у своїх інтересах.

Близнята — 2 місце

Представники цього знака Зодіаку можуть бути нетактовними і принизливими у спілкуванні, проявляти зневагу до людей, вважаючи їх нижчими за себе. Така поведінка Близнят викликає негатив та відторгнення, що робить людей уникати контакту з ними.

Скорпіон — 1 місце

Представники цього знака Зодіаку схильні до крайнощів та патологічних ревнощів, вони мстиві і не прощають образ. У спілкуванні Скорпіони можуть бути агресивними та запальними. Деякі представники цього знака енергетичні вампіри, тож краще триматися від них подалі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *