Що можна, а що не можна робити в Коридорі затемнення з 14 по 28 жовтня 2023 року

На планеті Земля включаються особливі енергії — з 14 по 28 жовтня нас буквально накриє сакральна вібрація Коридору затемнень, яка допоможе зробити фундаментальні зміни в житті, інформує Ukr.Media.

Щоб ви не робили в Коридорі затемнень, на реалізацію цього процесу піде приблизно пів року. Тому, якщо на тижні з 14 по 28 жовтня ви розпочнете новий процес, чекайте на його завершення до наступного Коридора затемнень з 25 березня по 8 квітня 2024 року. Наприклад, якщо ви вийдете на нову роботу, то там остаточно освоїтеся або приймете рішення про новий пошук до весни 2024.

Що робити на початку Коридору затемнень?

Важливо розуміти, що будь-які починання в Коридорі затемнень варто робити саме в перші дні. Сонце буде у поєднанні з Місяцем на вузлі минулого, тому народиться нова енергія у питаннях вашого минулого. Це досить незвичайна ситуація, коли ви зможете немовби поміняти життя одним днем, а також змінити траєкторію своєї долі, яку заклали багато років тому. Не бійтеся переосмислювати свої стосунки чи кар'єру, ви повинні прибирати з життя все те, що не сприяє вашому зростанню.

В ідеалі в ці дні треба завершувати стосунки (подавати на розлучення, звільнятися, міняти бізнес-партнера) або розпочинати новий судовий процес. Ситуація вирішуватиметься приблизно пів року, але вона вирішиться так, як вигідно ініціатору! Тому дійте сміливо та рішуче.

Що робити 28 жовтня?

А ось у Повний місяць і Місячне затемнення в Тельці 28 жовтня найкраще ставити крапку і підбивати підсумки, оскільки воно пов'язане із завершенням важливого циклу у вашому житті. У цей час ви можете просунути вперед важливе фінансове питання, тому що на небі утворюється великий земний трін з Венери, Урану та Плутона. Тому сміливо просіть підвищення по зарплаті, або наважуйтесь на важливе фінансове вкладення — все це принесе вам приголомшливе та якісне покращення вашого життя.

Цього дня добре подавати документи на спадщину, на кредит чи повернення ваших коштів. Вносити гроші на покращення свого здоров'я (купувати картку до фітнес-центру) або просити начальника про підвищення зарплати. Також постарайтеся цього дня віддати свої борги.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *