Що не можна робити перед днем народження: можете накликати біду

До цього дня потрібно відповідально підготуватися, хтось організовує свято, а хтось підбиває підсумки ще одного прожитого року життя, інформує Ukr.Media.

Однак є прикмети і заборони, які стосуються дня перед днем народження. Щоб не накликати на себе біду на весь наступний рік, потрібно дотримуватися певних правил.

Відзначати свято заздалегідь

У жодному разі не можна відзначати свято заздалегідь. Вважається, що цією дією можна скоротити своє життя. Наші предки говорили, що заздалегідь можна тільки поминати покійних, бо їм нічого не загрожує.

Попросіть друзів і родичів, щоб ніхто не вітав вас заздалегідь. Якщо ж це сталося, побажайте собі всіх пережити.

Ходити на цвинтар

Будь-який контакт з покійними забирає багато сил і енергії, чи то поминки, чи то похорон. Тому не варто відвідувати кладовище перед днем народження. Якщо це поминальна дата вашої близької людини, то можна відвідати її заздалегідь.

Краще витратьте свою енергію на святкування життя, а вже потім можна відвідати покійних.

Брати та давати гроші в борг

Якщо не хочете розгубити своє фінансове благополуччя, то не варто брати гроші в борг перед святом. Те ж саме стосується кредиту та іпотеки в банку. Це порушує фінансовий баланс перед днем народження. Так робити не можна, якщо ви бажаєте стабільності в грошах.

Бачитися з недоброзичливцями

Перед днем народження намагайтеся оточити себе тими людьми, які бажають вам тільки хорошого. Це — запорука того, що всі побажання на рік збудуться. Якщо ви проведете час у компанії людей, які до вас погано ставляться, то вони можуть негативно вплинути на вас — усе хороше, що вам побажають, вони переб'ють негативною енергією.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *