Що означає пчихання — прикмети на любов по днях тижня

В давнину люди примудрялися використовувати прояви людської фізіології для ворожіння. У хід йшло все: сльози, почервоніння, свербіж та інше. Чхання — своєрідний еквівалент визнання в любові, а також правдивості. Другу функцію, ми розглянемо в наступній статті, а зараз зосередимося на романтичних флюїдах, що змушують «свербіти в носі», інформує Ukr.Media.

Правила гадання на кохання з пчиханням

В сучасному хаотичному світі будь-яку подію допустимо сприймати як знак. Але важливо правильно витлумачити езотеричне послання, щоб не сполохати долю суєтою і підозрілістю.

Предки вважали, що дух-хранитель через пчихання попереджає нас про важливу подію. Він водить білим хутряним пером по носі або, коли не в настрої, сипле мелений перець за комір. Прикмета не спрацювала — стривайте впадати у відчай. Все ще попереду.

Щоб прогноз виявився точним і пчихання дійсно вказувало на швидке визнання в любові, потрібно дотриматися певних умов:

 • Прояви застуди або алергії не підходять для ворожіння. Хибних позитивних результатів виявиться більше, ніж правдивих.
 • Чим більша кількість пчихів, тим сприятливіше інтерпретування забобону;
 • Важлива віра в силу передбачень. Без неї чарівництва не вийде. Коли людина щиро бажає зустріти любов, вона прийде, незалежно від життєвих колізій.
 • Почуття має «дозріти», тому не поспішайте з освідченнями та гучними заявами. Підштовхування людини вимовити «три головних слова» не дадуть відчуття радості. Або відкрийтесь самі, коли є така потреба.

  Значення часу дня

  Один з методів ворожіння спирається на рух сонця по небу. В залежності від положення планети інтерпретація результатів ворожби кардинально змінюється. Тому при випадковому пчиху киньте погляд на годинник:

  Ніхто не біжить за кожним пчихом записувати час і звірятися з тлумаченням. Але коли так склалося, що момент врізався в пам'ять, не зайвим буде уточнити, що намагається сказати Світобудова.

  06: 00 — 11:59 – чекайте радісні події. Коли засвербіло в носі з першими променями сонця, є ймовірність зустріти кохання всього життя сьогодні. Ті, хто знайшов половинку, але життя перетворилося на рутину, можуть розраховувати на приємну різноманітність подій.
  12:00 — 17:59 — будь-яка ознака виявиться зі знаком «мінус». Не турбуйтеся і не лякайтеся. Це показник наявної проблеми, якій необхідне рішення, або змініть до неї ставлення.
  18:00 — 23:59 — енергетика організму заспокоюється. Тому і передбачення в цей час хиткі, слабкі, позбавлені правдивості.
  00:00 — 05:59 — пчихання знаменує удачу в майбутній добі.

  Чихання по днях тижня

  День тижня теж накладає певний відбиток на трактування ворожіння.

  Понеділок

  Знак вранці каже, що бажаєте залишитися з партнером наодинці. Знак стався вдень — романтичним планами намагатимуться завадити. Вечір принесе сюрпризи і подарунки. А нічний «лоскіт в носі» вказує, що справжня любов близько, залишилося зробити крок назустріч.

  Вівторок

  Подія сталася вранці — почуття взаємні. День передвіщає зміну у відносинах з ініціативи іншої особи. Увечері знак попереджає про появу «третього зайвого». Прийшло вночі знамення — прохання не тиснути на партнера, дати йому свободи.

  Середа

  Гучний пчих в середу вранці натякає, що сьогодні увага протилежної статі виявиться прикутою до вас. Вдень поява захисного рефлексу вказує на готовність половинки відповісти на пропозицію. Кажуть, що середа — це маленька п'ятниця. Знак, що стався ввечері, — «золотий квиток», доленосна зустріч. Нічне ворожіння передбачає розрив з партнером.

  Четвер

  Чхання вранці — кохана людина думає про сторонню людину. Вдень акуратніше з формуванням подій в особистому житті. Ввечері і вночі є ризик скандалу і розриву відносин.

  П'ятниця

  Отриманий на початку дня знак говорить про претендуючих на вашу половинку заздрісних подруг. Пчихання в обід — об'єкт симпатії перебуває у шлюбі, кохає і коханий. Увечері з'явиться шанс помиритися з партнером. Вночі — не будуйте планів, не справдяться.

  Субота

  В цей день ранковий пчих — відгомін весільних дзвонів. Заручини не змусить себе чекати. Вдень приймайте ризиковані рішення. Вони змінять життя. Вечірнє рандеву пройде в романтичній атмосфері. Пчихнули вночі — покажіть партнеру, що дбаєте про нього, проявіть участь.

  Неділя

  Вранці і ввечері попереджає про надмірну балакучість. Намагайтеся не хвалитися відносинами. Знак з'явився вдень — довіряйте партнеру цілком.

  Вдалий збіг обставин підштовхне людину зробити перший крок назустріч долі. Подібні прикмети створювалися, щоб долати боязкість і страх перед проявами симпатії.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *