Що заборонено викидати у сміття, щоб не накликати біди та злидні

Є повір'я, згідно з якими деякі викинуті речі можуть змінити вашу долю, інформує Ukr.Media.

А ви знали, що не всі речі можна викидати в сміттєвий контейнер? У народі кажуть, що можна накликати негативні наслідки, якщо бездумно це робити.

Що не можна викидати в сміттєві контейнери — головні повір'я
У народі кажуть, що викинуте на сміття волосся може накликати біду, а фотографії можуть потрапити в чужі руки, через що на вас можна з легкістю навести псування.

Волосся

Не всі знають, чому волосся не можна викидати. Не секрет, що волосся — це сила людини, особливо жінки. І якщо викинути його на смітник або злити у воду, то можна змінити свою долю в гірший бік. Езотерики радять зберігати його, щоб не накликати біду.

Фотографії

Якщо ви ставите питання, чи можна викидати свої фотографії, то знайте, що робити це потрібно правильно. Насамперед вам варто розуміти, що якщо ваші знімки потраплять у чужі руки, на вас легко можна буде навести псування. Крім того, є повір'я, що за допомогою фотографії людині можна передати хвороби. Тому спочатку їх варто спалити та тільки потім викидати попіл. Так ви зможете уникнути фатальних наслідків.

Дрібниця

Відповідь на запитання "Чи можна викидати дрібниці?" дуже проста. Якщо ви хочете бути багатою людиною, вам потрібно навпаки підіймати дрібні гроші з підлоги та зберігати їх. А якщо ви викидатимете монети, можете накликати безгрошів'я та бідність.

Вірити народним повір'ям чи ні — справа ваша. Однак якщо ви забобонна людина і не хочете ризикувати, прислухайтеся до цих порад.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *