Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 вересня 2023 року

Осінь вступає у свої права, проте сумувати не варто. Вересень буде багатий на події, завдяки яким кожен представник зодіакальних сузір'їв зможе знайти свій шлях до щастя. Експерти рекомендують уважно вивчити карти, щоб вчасно завершити важливі справи, розкрити сплячі таланти і легко залучити до життя позитивні зміни, інформує Ukr.Media.

Овни

Аркан «Сила» відкриває тиждень, закликаючи Овнів стримувати пориви та вчитися контролювати свої емоції. Карта говорить про те, що впевненість та самодисципліна допоможуть досягти нових успіхів та уникнути прикрих промахів. Приймати рішення важливо без зволікань, але при цьому не забувати про відповідальність, виключити ризик та поспіх.

«Зірка» в розкладі — карта натхнення. За цим Арканом представники сузір'я можуть дійти до бажаної мети, якщо перестануть відволікатися на сторонні справи і не згортатимуть з обраного шляху. Також карта обіцяє виконання бажань тим, хто йде до своєї мрії та нікому не розповідає про свої плани.

Завершує цей тиждень карта «Сонце». Аркан є символом щастя, успіху та яскравого майбутнього, а також віщує позитивні зміни. У цей період Овнам відкриватимуться нові перспективи, а отже, можна оптимістично дивитись у майбутнє і не сумніватися у собі.

Тельці

Карта «Помірність» вказує на необхідність набуття балансу та гармонії. Вона має на увазі, що Тельцям важливо контролювати свої емоції та діяти без поспіху. Аркан нагадує вам про важливість збереження рівноваги, щоб не кидатися з крайнощів у крайність, що загрожує втратою орієнтирів та невдачами у вирішенні важливих питань.

Аркан «Смерть» символізує закінчення нового циклу. Карта вказує на неминучі зміни та трансформацію, які Тільцям варто прийняти. У цей період представникам сузір'я знадобиться пристосуватися до нових умов і відпустити старе, щоб прийняти нове.

«Самітник» у розкладі — карта усамітнення. За цим Арканом Тельці можуть залишитися наодинці зі своїми думками, відпочити і відновити енергію, а також знайти відповіді на питання що хвилюють. Аркан обіцяє позитивні зміни тим, хто не чіпляється за минуле та внутрішньо розвивається.

Близнята

«Самітник» у розкладі — карта самоаналізу та глибокого розуміння своїх потреб. Близнятам на початку тижня варто поринути у свій внутрішній світ, навчитися чути себе та обирати вірні орієнтири. Також Аркан закликає взяти пазу, щоб насолодитися спокоєм та тишею.

Аркан «Повішений» попереджає про необхідність змінити свій погляд на певні речі. У середині тижня Близнятам потрібно бути гнучкими, знайти нові підходи до вирішення поставлених завдань чи проблем. Це також може бути час для прощання зі старими переконаннями та звільнення від обставин що сковують.

Карта «Суд» символізує ухвалення рішень та справедливість. Близнятам важливо бути уважними до своїх дій, враховувати думку інших людей, а також бути чесними та неупередженими. Також Аркан говорить про те, що настав час подбати про себе, а не виконувати прохання оточення.

Раки

Аркан «Повішений» закликає Раків звільнитися від уподобань та хибних очікувань. Порада карти — бути готовими до того, щоб використовувати нові підходи до вирішення проблем та відпустити те, що більше не актуальне. Представники сузір'я повинні розуміти, що часом потрібно змінити ставлення до ситуації, щоб знайти правильні рішення.

Аркан «Місяць» говорить про те, що Ракам потрібно звернути увагу на інтуїцію. У середині тижня підказки можна отримати завдяки уважності: сновидіння та символи, а також знаки долі допоможуть вибрати правильний напрямок та з легкістю вирішити наболілі питання.

Карта «Колесниця» говорить про прогрес та досягнення. Ракам відкриються нові можливості та шляхи до успіху. Порада Аркана — бути готовими взяти контроль над своїм життям, рухатися вперед із оптимізмом та рішучістю. Позитивні зміни не забаряться, якщо уникати прокрастинації і сумнівів.

Леви

Аркан «Місяць» закликає Левів звертати увагу на деталі та обов'язково прислухатися до внутрішнього голосу. По цій карті не важко знайти відповіді на питання що хвилюють, якщо не поспішати з висновками і вдумливо аналізувати обставини, що склалися. Представники Знаку зможуть досягти успіху, якщо перестануть блукати в сутінках здогадів і звернуть увагу на знаки долі.

Аркан «Сила» говорить про необхідність використовувати свою силу та мужність, щоб подолати перешкоди чи труднощі. Леви повинні бути впевненими у собі і робити те, що потрібно. Досягти своїх цілей буде простіше, якщо спрямовувати енергію в мирне русло та діяти самостійно.

Наприкінці тижня по карті «Колесо удачі» Левів чекають серйозні зміни. Представники сузір'я зіткнуться з тим, що події розвиватимуться стрімко, і в такий період важливо не наробити дурниць. Кращою тактикою буде очікування і аналіз, щоб зрозуміти те, що відбувається, і спокійно вирішити питання.

Діви

Аркан «Колесо удачі» у розкладі віщує доленосні зміни, які не можна упускати. Дівам на початку тижня варто підготуватися до того, що життя стрімко змінюватиметься. Така ситуація вимагатиме не лише терпіння та витримки, а й прийняття ґрунтовних рішень.

Карта «Імператор» говорить про те, що Діви зможуть досягти нових вершин успіху, якщо навчаться контролювати своє життя та перестануть заздрити успіхам оточення. Тому настав час заявити про себе, повною мірою користуватися своїми талантами і обов'язково отримувати нові знання для розвитку.

«Смерть» у розкладі — карта завершення та перетворення. У Дів настає період, коли потрібно прощатися з минулим, відпускати все те, що віджило, та відчиняти двері у нове. Аркан закликає не зупинятись у розвитку та спокійно відпускати минуле, яке вже ніяк не вплине на майбутнє.

Терези

Тиждень починається з карти «Маг», яка говорить про нові можливості для Терезів. Представники сузір'я за належної розторопності зможуть здобути впевненість і з легкістю знайти шлях до щастя. Порада карти — користуватися своїми талантами, мудро правити долею і не піддаватися маніпуляції збоку.

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що представникам сузір'я для залучення в життя щастя важливо бути відповідальними та мудрими. Карта закликає зробити роботу над помилками, якщо це необхідно, не відкладаючи, а також шукати в собі відповіді на питання що хвилюють. Порада Аркана — керуватися аргументами, а не домислами та чутками.

Завершує цей тиждень вересня карта «Імператор». Представники даного сузір'я зможуть взяти роль керівника, але для цього потрібно бути відповідальними за дії. Для залучення успіху та покращення репутації важливо бути організованими та послідовними у своїх справах.

Скорпіони

«Самітник» у розкладі — карта усамітнення, інтуїції та пошуку мудрості. За цією картою Скорпіонам варто розпочати тиждень із глибокого аналізу, пошуку відповідей на питання що хвилюють та відпочинку. На самоті і спокої буде простіше знайти вихід із ситуації і залучити до життя щастя.

Аркан «Вежа» символізує зміни, руйнування та звільнення від обмежень. Скорпіони мають бути готовими до різких змін, які принесуть нові можливості та стануть джерелом натхнення. Зміни будуть несподіваними, проте завдяки їм представники сузір'я матимуть можливість звільнитися від кайданів та продовжити розвиток.

По карті «Світ» на Скорпіонів чекає чудове завершення тижня. Аркан символізує довгоочікуване завершення шляху, набуття гармонії та чудові можливості змінити життя на краще. Порада карти — бути відкритими та чесними, шукати радість у навколишньому світі та не нарікати на долю.

Стрільці

Тиждень для Стрільців починається з карти «Смерть», яка обіцяє визволення та відродження. За цим Арканом з'являється можливість звільнитися від минулого, переступити межу і відкрити для себе нові можливості. Успіх посміхнеться тим, хто не боїться змінювати свою долю і керувати нею.

Аркан «Імператор» символізує авторитет, стабільність та організацію. Стрільцям для досягнення нових успіхів потрібно взяти на себе роль лідера та ухвалити рішення, пов'язані з професійними обов'язками. Порада карти — бути впевненими у собі та контролювати те, що відбувається, не перекладаючи відповідальності на сторонніх.

Завершує тиждень карта «Правосуддя», за якою настає відповідальний час ухвалення рішень. Стрільцям може знадобитися робота над помилками, яка допоможе виправити недоліки і в майбутньому не робити таких помилок. Також Аркан обіцяє звільнення від гніту з боку оточення та можливість розширення горизонтів.

Козероги

Цей тиждень буде відповідальним та повним можливостей. Карта «Вежа» обіцяє Козерогам зміни, які увірвуться в життя швидко. Тому не варто чіплятися за минуле і жити ілюзіями. Настав час рішучих змін, які допоможуть змінити життя на краще.

Карта «Ієрофант» говорить про те, що Козерогам потрібно приділити час духовному розвитку та не ігнорувати добрих порад з боку наставників. Аркан обіцяє розширення можливостей для тих, хто керується правилами і не переслідує корисливих цілей для набуття щастя та успіху.

Завершує тиждень Аркан «Маг», що символізує творчість, нові ідеї та розвиток. Козерогам нададуть можливості для творчого розвитку та досягнення нових вершин успіху. Порада карти — використовувати свої навички для втілення в життя сміливих ідей та залучення нових перспектив.

Водолії

Аркан «Сила» відкриває тиждень, закликаючи Водоліїв використовувати всі ресурси для залучення нових можливостей. Головними секретами успіху стануть чесність, активність та позитивний настрій. Представникам сузір'я не варто забувати і про те, що нові знання необхідно отримувати постійно, щоб самовдосконалюватись і залучати до життя позитивні зміни.

Карта «Повішений» говорить про тимчасову неможливість просування справ. Така ситуація вимагатиме вдумливого аналізу та пошуку нових шляхів для розвитку. Порада карти — бути гнучкими і пристосовуватися під обставини, щоб не гаяти часу даремно і не стукатися в зачинені двері.

Завершує тиждень Аркан «Смерть» за яким Водоліїв чекає довгоочікуване звільнення та перетворення. По цій карті настає час змін, які допоможуть змінити життя на краще. Представникам сузір'я не варто чинити опір тому, що з життя йтиме все те, що заважало розвитку та залученню нових можливостей.

Риби

Аркан «Суд» закликає представників сузір'я зосередитися на роботі та вірно розставити пріоритети, щоб не прогаяти можливості швидко завершити розпочаті проєкти та отримати заслужену нагороду. Порада карти — бути уважними до деталей та враховувати всі аспекти прийняття вірних рішень.

За Арканом «Ієрофант» представники цього сузір'я зможуть перейняти досвід наставників і застосувати отримані знання на практиці. Карта говорить про необхідність розміщення пріоритетів, завдяки яким вдасться виконати задумане вчасно та залучити до життя позитивні події.

Завершує тиждень Аркан «Сила», за яким настає час рішучих дій. Карта говорить про залучення удачі і нові перспективи для тих, хто не зволікає і не сумнівається в собі. Рибам для підтримки впевненості не завадять вправи підвищення самооцінки і самовпевненості.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *