Таро-прогноз на тиждень з 23 по 29 жовтня 2023 року

Жовтень підходить до завершення, а отже, настав час підбивати підсумки та планувати справи на листопад. Експерти рекомендують познайомитися з розкладами карт Таро, щоб не упустити нічого важливого і заздалегідь підготуватися до змін. Точні підказки старших Арканів колоди «Наслідків» допоможуть визначитися з вибором шляху і застережуть у разі наближення небезпеки. Тлумачити карти важливо у спокійній обстановці та зіставляти поради з тим, що відбувається у житті. Також важливо буде прислухатися до підказок внутрішнього голосу, інформує Ukr.Media.

Овни

Тиждень починається з карти «Вежа», за якою Овнам важливо пам'ятати про те, що потрясіння вляжуться і стане зрозумілим сенс того, що відбувається. Настає час позбавлення ілюзій і те, що заважає подальшому розвитку. Представникам Знаку настав час залишити минуле за спиною і написати новий, щасливий розділ книги свого життя.

По карті «Повішений» Овнам доведеться постати перед тимчасовими труднощами, подолання яких займе час. У ситуації, коли якась справа не виходить, варто на якийсь час відкласти роботу і переключити увагу. Пізніше буде простіше виконати незавершене, подивившись роботу свіжим поглядом.

Карта «Дурень» говорить про нові цікаві події, завдяки яким Овни зможуть поправити матеріальне становище та набути успіху. Порада Аркана — не боятися нових пригод, але не забувати про відповідальність. Уміння тримати себе в руках і розсудливо оцінювати свої сили допоможе представникам сузір'я не оступитися.

Тельці

Аркан «Маг» говорить про те, що Тельці зможуть взяти своє життя під контроль та втілити сміливі мрії у реальність. По цій карті важливо вірити у свої сили, не боятися невідомості і мати допитливий розум. Нові знання та знайомства дозволять розширити горизонти та знайти особистий шлях до щастя.

Карта «Дурень» символізує час відпочинку. Тільці зможуть набратися сил, а потім розпочати щось нове та захопливе. Порада карти — бути уважними та обачними, щоб не погнатися за ілюзіями та не зайти в глухий кут. Представникам сузір'я варто прислухатися до інтуїції, щоб оминути пастки на шляху.

Аркан «Смерть» завершує тиждень, говорячи про час оновлення. Тільцям не варто лякатися цього Аркана — він лише знаменує закінчення одного періоду і початок наступного. По цій карті настає час оновлення та рішучих змін, впустити які в життя вийде лише в тому разі, якщо залишити старе та неактуальне за спиною.

Близнята

Тиждень починається з карти «Смерть», яка закликає Близнят не стояти на місці. За цим Арканом настає час змін, які увірвуться в життя, якщо для них буде місце. Це означає, що представникам сузір'я важливо ще раз переглянути свої плани, відмовитися від застарілих ідей і знайти нові джерела розвитку.

Аркан «Зірка» символізує везіння та шлях, вільний від перешкод. Близнята зможуть наблизитися до своєї мрії, якщо не зраджуватимуть ідеалів, перестануть гнатися за двома зайцями і будуть послідовними у діях та рішеннях. Карта також говорить про Вище заступництво, що захищає від бід.

По карті «Дурень» Близнятам варто підготуватися до змін, які увірвуться в життя. Нові події можуть застати зненацька, тому так важливо залишатися спокійними та врівноваженими. Рішення, прийняті з холодною головою, будуть найвірнішими. Йти на поводу емоцій не має сенсу.

Раки

На початку тижня по карті «Ієрофант» Раки зможуть здобути впевненість та з легкістю подолати тимчасові труднощі. Аркан говорить про необхідність дотримуватись правил, розвиватися духовно і прислухатися до мудрих порад наставників. Вони допоможуть знайти відповіді на хвилюючі запитання.

Аркан «Сонце» символізує щастя, успіхи та процвітання. За цим Арканом Ракам можна сміливо вибирати будь-який напрямок та втілювати у життя сміливі мрії. Карта обіцяє нові пригоди та позитивні події, завдяки яким представники сузір'я зможуть зійти на нові вершини успіху.

Карта «Місяць» говорить про те, що в житті Раків не все так гладко, як хотілося б. За цим Арканом представники сузір'я дізнаються про важливу інформацію, розпорядитися якою потрібно грамотно. Порада карти — нікому не розповідати про свої плани та довіряти лише перевіреним фактам, щоб не зайти в глухий кут.

Леви

«Закохані» у розкладі для Левів — карта серйозних рішень, які допоможуть відкрити двері у щасливе майбутнє. За цим Арканом важливо слухати своє серце і бути самостійними у виборі. Порада карти — не поспішати з висновками та діями, якщо ситуація видається неоднозначною.

Аркан «Смерть» символізує перетворення, зміну та завершення циклу. Карта вказує на необхідність звільнитися від чогось, що більше не дає розвитку. Цього тижня Леви мають завершити проєкт, стосунки або ситуацію. Настав час прийняти зміни та дивитися у майбутнє з оптимізмом.

По карті «Місяць» Левам важливо прислухатися до інтуїції та підсвідомості. Аркан вказує на можливі зміни у планах чи неясності у прийнятті рішень. Представникам сузір'я важливо оцінювати всю доступну інформацію, перш ніж робити важливі кроки. Така тактика убереже від прикрих промахів і не дасть оступитися.

Діви

«Повішений» — карта змін та компромісів. Цього тижня Діви зіткнуться з ситуаціями, які вимагатимуть гнучкості та неординарних рішень. Порада Аркана — бути готовими до того, щоб відпустити старі переконання, які не актуальні. Ця карта також вказує на нові перспективи, що з'являться після звільнення від чогось старого.

Аркан «Мир» говорить про гармонійну середину тижня. Карта закликає Дів набути внутрішньої рівноваги і спокійно займатися запланованими справами. Представники сузір'я можуть бути впевнені, що обрали правильний шлях. Його потрібно пройти до кінця, щоб здобути гідну нагороду.

Карта «Сила» вказує на внутрішню силу та міць. Дівам потрібно бути сміливими та рішучими при вирішенні проблем та подоланні труднощів. У представників сузір'я є внутрішні ресурси та здібності, щоб впоратися з будь-якими викликами та мінливістю долі.

Терези

Карта «Дурень» символізує нові починання, свободу та спонтанність. Вона вказує на можливість розпочати щось нове та захопливе. Наступного тижня у Терезів буде шанс зробити несподіваний крок, який призведе до важливих змін. Порада карти — бути готовими до пригод і не боятися розумного ризику.

Аркан «Вежа» вказує на зміни, які відбуваються швидко та несподівано. На тижні Терези зіткнуться з несподіваними подіями та потрясіннями, завдяки яким вдасться звільнитися від чогось старого чи непотрібного. Це необхідно для того, щоб створити місце для нового та кращого.

Карта «Зірка» символізує натхнення та гармонію. Вона вказує на перспективні можливості, упускати які не варто. Терези зможуть прийти до довгоочікуваної мети, здобути щастя та звільнитися від проблем. Порада Аркана — бути чесними та не боятися самостійних рішень.

Скорпіони

За картою «Імператриця» тиждень розпочнеться із позитивних новин. Скорпіонам важливо пам'ятати про те, що поспіх лише зашкодить. Спокійна і розмірена робота, увага до передчуттів та впевненість у своїх силах допоможуть прийти до нових успіхів і легко вирішити складні питання.

«Сила» в розкладі — карта дії. По ній представникам сузір'я не варто зволікати: доля дає шанс подолати труднощі. Активність, вміння бути стійкими та послідовними допоможуть Скорпіонам здобути щастя. Важливо бути терплячими і використовувати свою мудрість, щоб приймати обдумані рішення та не давати емоціям взяти гору.

Аркан «Самітник» символізує період самоаналізу, внутрішнього зростання та мудрості. У контексті прогнозу карта вказує на те, що Скорпіонам буде потрібен час для обмірковування важливих питань або рішень. У цей період буде простіше знайти відповіді на запитання та досягти внутрішнього просвітлення.

Стрільці

Тиждень для Стрільців починається із випробувань. Аркан «Диявол» говорить про те, що представникам сузір'я знадобиться вся сила волі, щоб не потакати миттєвим забаганкам і не ризикувати без особливої потреби. Спокуси важливо обходити стороною, щоб не втратити успіх і фінансовий добробут.

Карта «Мир» вносить гармонію у життя. Аркан відповідає за досягнення цілей, подолання перешкод та створення гармонійних відносин у всіх сферах. Стрільці зможуть здобути щастя, якщо досягнуть балансу та рівноваги із зовнішнім світом. Також карта обіцяє виконання заповітної мрії.

Карта «Повішений» закликає до стриманості та терпіння. Стрільцям належить переглянути цілі та плани, дозволити ситуації розвиватися природним шляхом і на якийсь час зайняти позицію спостерігача. Порада карти — уникати імпульсивних дій і зосередитися на внутрішньому розвитку.

Козероги

Аркан «Самітник» вказує на необхідність тимчасового усунення та саморефлексії. Козерогам знадобиться час та простір для роздумів, оцінки поточного стану. Порада карти — уникнути шуму і суєти, щоб у тиші і спокої спланувати справи на наступний тиждень і заповнити запаси енергії.

Карта «Мир» вказує на сприятливий час для вирішення спірних ситуацій, набуття внутрішньої рівноваги та спокійної впевненості. Представників сузір'я очікують успіх в різних аспектах життя. Настав час сфокусуватися на підтримці миру та гармонії у всіх сферах життя.

Завершує тиждень Аркан «Повішений». По цій карті настає час паузи, під час якої Козероги зможуть відмовитись від усього зайвого, застарілого та наносного. При виникненні труднощів з вирішенням поставлених завдань варто на якийсь час відволіктися, щоб подивитися на ситуацію з іншого боку і знайти оригінальне рішення.

Водолії

Цей тиждень буде сповнений чудових можливостей. Відкриває його карта «Світ», за якою Водолії зможуть вирішити розбіжності, з легкістю усунути проблеми та перешкоди на шляху до щастя. Карта вказує на те, що зусилля будуть винагороджені, і представники сузір'я зможуть насолодитися успіхом.

«Сонце» в розкладі — карта радості, енергії та позитиву. Вона говорить про радісний і оптимістичний настрій, приплив енергії та натхнення. Аркан закликає Водоліїв використовувати свою внутрішню силу, щоб позитивно впливати на навколишніх, досягати нових успіхів та реалізовувати свій потенціал.

Карта «Смерть» у контексті Таро символізує неминучі зміни та перетворення. Аркан говорить про необхідність відпустити старе та створити місце для нових можливостей. Кінець тижня буде часом змін та трансформації, коли Водолії будуть готові звільнитися від застарілих та непотрібних речей, щоб принести новизну в життя.

Риби

На початку тижня, судячи з карти «Верховна жриця», Рибам важливо пам'ятати про обережність. Імпульсивні вчинки та потурання емоціям не допоможуть досягти нових успіхів. Це означає, що зараз потрібно сповільнитися, прислухатися до передчуттів та приймати рішення, ґрунтуючись на фактах.

Карта «Зірка» символізує надію, натхнення та відновлення. Вона вказує на можливість нових починань, відновлення віри в майбутнє та набуття душевного спокою. Риби відчують впевненість, необхідну для завершення розпочатої роботи та набуття свободи від негативу.

Карту «Смерть» не слід сприймати буквально: вона означає закінчення одного періоду та початок наступного. Це символічне відмирання старих переконань, стосунків чи способу життя. Рибам варто відпустити щось, що вже не слугує інтересам чи добробуту. Настав час позбутися застарілих звичок і негативних відносин, щоб створити місце для нових можливостей і зростання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *