Три вірних ознаки, що ваш подарунок був проклятий

Подарунки зазвичай приносять приємні емоції, але бувають презенти із секретом. Причому ви внутрішньо відчуваєте, що з ними щось не так. Езотерики перерахували 3 вірних ознаки, що ваш подарунок був проклятий. Що ж саме вказує на небезпечний презент і що з ним робити надалі, щоб уникнути бід і прикрощів, інформує Ukr.Media.

Які ознаки вказують на те, що подарунок проклятий

Езотерики зазначають, що прокляття ― це занадто сильний негативний вплив, вчинений проти недруга. Але його рідко накладають на предмети. Набагато частіше на подарунок накладають порчу. Причому вона може бути навіть неусвідомленою. Для цього людині з сильною енергетикою досить взяти предмет, який вона збирається подарувати, і подумки побажати зла людині, яка отримує презент.

Часом проклятий подарунок може піднести хтось із близького оточення. Наприклад, ваш друг або подруга, який відчуває до вас заздрість. Він може ненавмисно навести порчу на дар.

Езотерики назвали 3 вірних ознаки, що ваш подарунок був проклятий. Причому вони актуальні в разі навмисного і ненавмисного псування.

 • Напружені відносини з тим, хто дарує презент. Це істотно збільшує ризик псування.
 • Початок чорної смуги. Незабаром після отримання подарунка починаються проблеми.
 • Ви ніби міняєтеся місцями з особою, що дарує. Тобто якщо у неї було багато проблем і вони перейшли до вас, то це вірна ознака проклятого подарунка.
 • Як зазначають експерти, від таких подарунків потрібно терміново позбавлятися, якщо ви їх вже взяли. У цьому допоможуть особливі обряди очищення. Спочатку слід викинути небезпечний предмет, а потім попрацювати зі своєю свідомістю. Езотерики підкреслюють, що не менш важливо психологічно опрацювати свої відчуття від цього презенту.

  Найчастіше відчуття, що з подарунком щось не так, з'являється ще до того, як ви його прийняли. Якщо недоброзичливець хоче вам щось передати, не беріть це в руки. Намагайтеся навіть не доторкатися до дару. Тоді псування не подіє і ви зможете уникнути горя і бід.

  Проклятий подарунок: що про це говорять психологи

  Свою думку висловили також і психологи. Вони впевнені, що подарунок, отриманий від неприємної людини, не принесе ніяких позитивних емоцій. Тому такий презент не обов'язково нести додому.

  Психологи порадили передарувати його, продати або зовсім викинути. Головне, не нести до себе додому, щоб не контактувати з негативними енергіями.

  Але ще краще відмовити дарувальнику і не брати подарунок. Спочатку ви відчуєте дискомфорт, проте з часом вам буде все легше говорити «ні». Причому це поширюється не тільки на подарунки, а й на інші аспекти, де зайва поступливість змушує «наступати на горло» собі.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *