В яку країну вам варто переїхати відповідно до знака Зодіаку

Овен

Прагматичні і цілеспрямовані Овни всі свої найкращі якості могли б проявити в Німеччині або Австрії. У цих країнах, незалежно від міста, вони здатні розкрити свої кращі якості та показати все, на що вони здатні, інформує Ukr.Media.

Телець

Люди «від Землі» – Тельці тягнуться до красивої природи, родючих земель і відкритих людей. Саме тому їм слід було б оселитися на Балканах, можливо, в Чорногорії, Болгарії чи Молдові. Там, де тече дуже смачне вино, де люди підкуповують гумором і щирою добродушністю, Тельці з легкістю знайдуть душевний спокій.

Близнюки

Творчі, але прагматичні Близнюки знайдуть своє щастя в країнах, де багатовікова культура поєднується з «просунутим» сучасним життям. Це може бути Японія, Великобританія або США. Влаштуватися Близнюкам краще на океанічному узбережжі, а займатися чимось творчим, що повною мірою допоможе розкрити потенціал представників даного знаку Зодіаку.

Рак

Справжні гуманісти – Раки ніби створені для того, щоб жити в Індії. Їх патріархальні погляди на життя і бажання допомагати ближнім, допоможуть знайти своє призначення в цій країні і бути щасливими. До речі, не варто обмежуватися однією Індією. Представники цього зодіакального сузір'я будуть комфортно відчувати себе на Тибеті, Філіппінах, у В'єтнамі або Китаї.

Лев

Граціозні Леви, які відчувають у собі ознаки шляхетності, можуть серцем відчути, що їхня країна знаходиться в центрі Європи. Це може бути Бельгія, Монако, Данія або Швеція, тобто країна, де досі править монархія. Для проживання Леви обов'язково оберуть столицю, щоб завжди бути в центрі подій.

Діва

Педантичні, спокійні і розважливі Діви можуть знайти своє щастя в таких же манірних країнах, наприклад, у Великобританії, Японії, Чехії, Швейцарії. Їм сподобається миролюбна обстановка, дотримання законів і відданість національним цінностям. У такій обстановці Діви знайдуть те, до чого прагнули з народження.

Ваги

Представники цього знака Зодіаку – відомі поціновувачі краси і знавці культури. Їм припадуть до вподоби Голландія, Чехія, Італія чи Англія. Саме там, споглядаючи багатовікову архітектуру і занурюючись в історію, Терези зможуть відчути всю красу і міць минулих часів. Правда, щоб життя в цих країнах була насолодою, доведеться вибрати тихі затишні міста, подалі від метушливих столиць.

Скорпіон

Особам з гарячими серцем, Скорпіонам слід було б оселитися в Бразилії, де знайшлося б застосування їх невгамовному характеру. Ці особистості відмінно будуть почувати себе і в аристократичних районах Ріо-де-Жанейро, і в фавелах міста. До речі, багато інших латиноамериканських країн, в т. ч. Колумбія або Венесуела, стануть хорошим притулком для представників цього Знака.

Стрілець

Волелюбні особистості, народжені під знаком Стрільця, обов'язково відчують себе як вдома, опинившись у Греції, на острові Мальта і, звичайно ж, на «острові Свободи», тобто на Кубі. Цим особистостям варто селитися на узбережжі, адже де, як не на березі моря або океану можна відчути смак свободи?

Козеріг

Особистості з високим началом, Козероги відчують себе своїми в Єгипті, а також в скандинавських країнах – Норвегії чи Швеції. Для проживання їм слід вибирати столичні міста, де багатовікова культура вдало поєднується з сучасними технологіями.

Водолій

Харизматичні і життєрадісні Водолії знайдуть своє щастя буквально скрізь, але справжню гармонію вони відчують тільки в Росії. Бажано, щоб це була середня смуга Росії, де широта російської душі поєднується з богатирською силою і привітністю.

Риби

Представникам цього знаку Зодіаку слід було б оселитися в країнах, життя яких пов'язане з водою. Це може бути Голландія або Фінляндія, але краще Австралія і Таїланд. Причому, селитися слід в тихих, спокійних містах, де ніхто не буде відволікати Риб від єднання з природою і розкриття своїх талантів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *