У яких випадках не можна дивитися у вікно свого будинку: про це говорять народні прикмети

Цілком звичною і буденною справою вважається той факт, коли люди дивляться у вікна, інформує Ukr.Media.

А уявіть, якби віконні прорізи просто зникли з повсякденного життя. Як можна уявити житловий будинок без вікон?

Одразу людина почне відчувати дискомфорт і бажання якнайшвидше покинути це приміщення.

Такої думки були й наші давні предки, хоча існували свої народні прикмети, коли у віконний отвір не можна було дивитися.

В нічний час

Ніч — не час для огляду. Заведено вважати, що подальший відрізок дня після заходу сонця слугує чудовим моментом для розгулу нечистої сили.

Ризикувати й кидати погляд у темряву — не найкращий варіант навіть для сміливих людей. Повір'я свідчать, що погляд у темряву здатний спровокувати бісів на погані дії.

І вони можуть не тільки заволодіти людською свідомістю, а й проникнути в душу. До найуразливішої категорії належать літні люди, діти та вагітні жінки.

В повний Місяць

Повний Місяць — особливий період, коли рекомендується не робити зайвих дій. Предки впевнені, що в повний Місяць краще взагалі не дивитися в небо.

Повір'я свідчить, що люди в цей особливий момент можуть позбутися краси, а вагітні жінки навіть втратити дитину. Також не рекомендується спати біля відкритого віконця в період повного Місяця. Через необдуману дію можна надовго позбутися удачі та везіння.

Під час грози та блискавки

Гроза і блискавка — привід, щоб відсторонитися якомога далі від будь-якого отвору. Легенда стверджує, що під час гуркоту грому та природної грози відбувається важлива подія.

Це пророк Ілля їде по небу на своїй золотій колісниці, а в цей час небесна нечиста сила розбігається в сторони. І будь-яка нечисть може застрибнути на людину в момент гуркоту грому.

Якщо сучасна людина не вірить у казкові небилиці, то найкраще дослухатися до порад мудрих людей, і взагалі відійти якомога далі від вікна.

Під час похоронної процесії

Категорично забороняється через скло розглядати похоронну процесію. Старі люди вірять у те, що душа небіжчика ще не відлетіла в інший світ, тож усе ще перебуває поруч із живими. А коли душа небіжчика побачить людину, що через вікно розглядає процес, то може забрати його з собою "за компанію".

Вдома небіжчик

Якщо в оселі є небіжчик, то поверхня може перебрати на себе функцію збільшувального скла і збільшити в багато разів страждання та горе. Тому рекомендується під час прощання з близькою людиною та подальшого похорону на вікнах закрити штори. І не перевіряти на власному досвіді дію прикмети.

Народні прикмети допомагають звичайним людям зорієнтуватися, як правильно діяти в тій чи іншій ситуації, щоб у своє життя не накликати проблем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *