Знайти перо птиці вдома або на вулиці — народні прикмети

Пір'ю птахів здавна надається особливе значення. Саме з подібних предметів у людей існує безліч прикмет і забобонів. В тому числі і тлумачення з приводу того, до чого призведе, якщо знайти перо птаха. Багато народів, особливо індійці вважали, що знайти на дорозі пташине перо — до щастя і добробуту. Тому, індійські вожді постійно носили у себе на голові і на одязі пташине перо. Вони вважали, що пір'я принесуть їм силу і міцне здоров'я. Також, пір'я птахів асоціюється у людей з мудрістю і знаннями. Тому, прикмети того, що пір'я птахів приносять впевненість у своїх розумових здібностях і на сьогоднішній момент залишаються актуальними, інформує Ukr.Media.

Знайти перо до великої удачі, не ігноруйте подарунок долі, візьміть і збережіть його!

Пір'я і прикмети з ним пов'язані

Якщо ґрунтовно ставитися до тлумачення прикмет, пов'язаних з птахами, то особливе значення матиме те, якій птиці належить пір'їнка. Найбільше тлумачень і прикмет є у голубів. Оскільки цей птах виступає як уособлення миру і щастя. Якщо знайти на своєму шляху голубиний пух, то в майбутньому людину чекатимуть приємні події. Така пір'їнка приносить удачу її власникові. Обов'язково заберіть її додому!

Голуби — це літаючі істоти, які привносять в будинок і життя людини добро, затишок і спокій. Якщо людина знайшла світлу частину крила голуба, то нехай використовує його в якості оберега і завжди носить його при собі в кишені або портфелі.

Важливо звернути увагу на колір пера, яке попалося на дорозі. Якщо перо чорне, то висока ймовірність приналежності його до ворони, стосовно чого існують неприємні повір'я. Ось саме такий пух приносить не такі вже позитивні новини. Такого роду предмет має приналежність до темних сил і енергій і тому людина має самостійно прийняти рішення про те, яке відношення вона має до темної магії.

Деякі мають можливість залучити темні сили на свою сторону, але цього робити не рекомендується. У багатьох відунів і магічних жриць було в користуванні пір'я ворон. Якщо чорне пір'ячко знайти на дорозі, що веде до кладовища, то в такому разі точно не треба його піднімати, бо це може принести біду.

Птах і вікно

Практично кожна знахідка пір'я зовсім не випадкова. Віруючі люди мають найбільш серйозне ставлення до подібних подій. Якщо на підвіконні на вікні був залишений світлий пух птиці, то в такому випадку потрібно тлумачити це тим, що ангели хранителі турбуються про людину і надсилають її захисний талісман. Тому, якщо пір'їнка випадковим чином залетіла у відкрите віконце, то не варто відразу викидати її. Адже виходячи з фізичних законів, з крил пір'я падає вертикально і ніяк не може залітати спеціально у вікна. Тому тлумачення такого явища носить містичний характер. Вважається, що пух, який прилетів у вікно надісланий людині в особливо складні і значимі періоди її життя. Такого роду знак з'являється не просто так. Саме так кажуть прикмети про пір'їнки, які залетіли з вулиці.

Тлумачення незвичайних прикмет

Є пір'я таких птахів, які зустрінеш не в усіх країнах і місцевостях. Наприклад, птах павич має дуже своєрідний хвіст і його забарвлення. Багатьом подобається принести додому з зоопарку гарне перо від цієї птиці. Однак за вченням фен-шуй, якщо така частина павича перебуває в будинку, то вона буде приносити нещастя і біди домочадцям. Це пояснюється так званим «оком диявола» зображеним на хвостовій частині красеня. Але китайське вчення дає двояке тлумачення. У випадку, якщо людина знайшла хвостову частину павича випадково на вулиці, то це може означати швидке встановлення добробуту в будинку і залучення удачі. Але частина хвоста павича не повинна бути принесена в будинок і повинна бути знайденою випадковим чином. Подібне тлумачення відбувається, якщо знайдено пір'їнка звичайної пташки.

У випадку, коли людина виявляє на своєму шляху голубине пір'я, однак не може його забрати із собою, то її, для закріплення успіху, потрібно прочитати невелику приговорку:

Всім птахам (пір'я, а мені (ім'я) удачі і благоденства у справах!

І дія прикмети безумовно буде направлена по найкращому напрямку в житті.

Подробиці прикмет

Прикмети особливу увагу приділяють тому, якого кольору буде виявлена частина пернатого. Можна знайти перо світле, то в такому разі його власник має відношення до білої магії. У разі, якщо знайшли перо довгої форми, то тлумачення говорить про наближення необдуманого і спонтанного вчинку з боку людини, яка знайшла. Якщо ж світлий пух впав зверху на людину, то її слід очікувати сприятливих змін у кар'єрі та особистому житті.

У разі виявлення на своєму шляху чорного або темного пера, людина повинна готуватися до небезпеки і несприятливих подій. Здавна вважалося, що злі демони і чаклуни можуть приймати вигляд темних літаючих істот.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *