Зодіакальна автономія: п’ятірка Зодіаків, що живе по-своєму, не дбаючи про думку інших

Це вперті особистості з зодіакального кола, які не бажають прислухатися до чужих порад. Під якими знаками вони народилися?

Тельці

Потрібно йти ліворуч! — скажете ви, і Тельці відразу вирушать праворуч. Навіть якщо там глухий кут, вони проб'ють рогами стіну і зроблять так, як вважають за потрібне. У всьому винна стихія Землі — саме вона наділила Тельців невимовною завзятістю. І час би вже усвідомити: підопічні Венери завжди мають рацію, і не потрібно лізти зі своєю думкою, інформує Ukr.Media.

Раки

Ви можете стукати в панцир Раків хоч до посиніння. Можете завалити вихованців Місяця дарами та поманити обіцянками. Раки ніколи не погодяться з чужою думкою — ну, якщо вона не збігатиметься з думкою самих водних створінь. Незговірливі Раки ненавидять поступатися і, навіть усвідомивши свої помилки, вони задкуватимуть у неправильному напрямку — і нехай їм буде погано, зате вони знову уникли компромісу.

Діви

Є єдина вірна думка — і це думка Дів. А все інше від лукавого, напевно, ви хочете заплутати земних хлопців і збити їх з пантелику. Тільки Діви можуть скласти геніальний план, а якщо ви лізете зі своїми порадами, значить, ви надіслані конкурентами. Ну так думають підопічні Меркурія і не дозволяють себе обдурити.

Козероги

Роги давно вже вросли в землю, але Козероги все одно не збираються вислуховувати ваші поради, адже якщо земні хлопці вперлися, то марно сперечатися. Можливо, Козероги показують свою силу волі, може, сперечаються просто за звичкою. І взагалі, якщо вони з вами погодяться, значить виявлять слабину, а сильним підопічним Сатурна це не за статусом.

Овни

Вогняні шкоди не хотіли потрапляти до цього списку — зірки важко вмовили Овнов постояти хоча б на останньому місці. Рогу є, характер є, невміння чути когось крім себе, теж присутнє: вихованці Марса увібрали в себе всі якості впертих баранчиків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *