Зоряні алкоголіки: 4 знаки Зодіаку, хто найсильніше залежить від спиртного

А краще взагалі не дозволяти часто і у великих кількостях пити спиртне, адже саме вони найчастіше стають алкоголіками, інформує Ukr.Media.

Алкогольна залежність — серйозна проблема, що зачіпає людей з усіх верств суспільства. Цей розлад складно піддається лікуванню і значно впливає на фізичне, емоційне і психічне здоров'я людини. З'ясувалося, що серед представників 12 знаків Зодіаку є кілька тих, хто особливо слабшав перед спокусою випити спиртне.

Знак Зодіаку Овен — піддається впливу

Особи знака зодіаку Овен відомі своїм імпульсивним характером та духом суперництва. Вони природжені лідери і часто йдуть на ризик, не замислюючись про наслідки. Товариство часто виявляється перевагою, допомагаючи у багатьох сферах життя. Але Овни, хоч би як парадоксально прозвучало, часом відрізняються слабкою волею. Вмовити їх випити чарочку-другу набагато простіше, якщо люди відпочивають великою компанією. Овни можуть вживати алкоголь як спосіб впоратися зі стресом. Вони найшвидше стають заручниками від спиртного.

Знак Зодіаку Близнюки — п'є алкоголь від нудьги

Люди знака Зодіаку Близнюки відомі своєю пристосовністю та універсальністю. Це соціальні особистості, яким подобається бути серед інших та пробувати щось нове. І схильність швидко втрачати інтерес до справ може зробити їх затятими алкоголіками. Адже пити спиртне носії знака Зодіаку Близнюки можуть і від нудьги, щоби підняти настрій перед виходом у люди або позбутися занепокоєння. Якщо така людина потрапить у залежність від алкоголю, побороти її стане дуже важко.

Знак Зодіаку Телець упертий і не визнає залежності

Тільці славляться своєю любов'ю до розкоші та задоволень. Люди цього знаку Зодіаку насолоджуються прекрасними речами у житті, у тому числі гарною їжею та напоями. Про таких особистостей можна сказати, що вони випивають нечасто, але влучно. Частий алкоголь на тусовках не завжди призводить до залежності, але впертий характер Тельців може утруднити звернення по допомогу, коли вони її потребують. Особи цього знака Зодіаку можуть чинити опір змінам і боротися з ідеєю відмови від спиртного в житті, навіть якщо це негативно впливає на їх здоров'я та стосунки.

Знак Зодіаку Рак — заглушає душевний біль

Рак — це один із найемоційніше глибоких і чутливих знаків Зодіаку. Вони дбайливі і співчутливі, часто ставлять потреби інших вище своїх власних. Можливо, саме через це починають часто прикладатися до пляшки, стаючи алкоголіками. Чому носії знака Зодіаку Рак взагалі тягнуться до алкоголю? Щоб упоратися з важкими переживаннями чи заглушити емоційний біль. Таким людям важко просити про допомогу або визнати, що вони мають проблему, оскільки Раки можуть відчувати, що підводять цим інших.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *