4 напої, від яких ми непомітно товстішаємо

Ми звикли відмовлятися від явно калорійних продуктів. Але ви знаєте, що напої підводять вас не менше, заважаючи скинути вагу? Ми зібрали топ найнешкідливіших — але тільки на перший погляд — напоїв, які заважають отримати талію мрії. Запам'ятайте їх і будьте обережні, інформує Ukr.Media.

Кефір та молоко

Здавалося б, кефір лише допомагає боротися за зниження ваги, адже це кисломолочний продукт. Проте дієтологи радять бути обережнішими з цим напоєм. Жир у ньому так чи інакше, як і в молоці. Ще гірше, якщо ви додаватимете цукор у кефір перед сном — про тонку талію в цьому випадку можна взагалі забути. Якщо ви не можете без кефіру та чистого молока, пийте їх виключно з ранку не більше склянки.

Кава на вершках

Популярний кавовий напій раф люблять багато хто. Але шанувальники цього напою часто не можуть довго скинути вагу і причина саме у коханні до кави на жирних вершках. Якщо вам хочеться випити філіжанку міцного напою, зупиніться на капучино або еспресо, а ось від додаткових добавок і топінгів варто відмовитися.

Чай

Так, навіть із чаєм варто бути обережнішим. Деякі з нас просто не уявляє, як можна пити чай без цукру, а навіть пара кухлів підсолодженого чаю в день можуть призвести до збільшення маси тіла. Спробуйте навчитися пити чай з мінімальною кількістю цукру або взагалі від нього відмовтеся, замінивши на корисні підсолоджувачі.

Пиво

Шанувальники пива рідко можуть похвалитися ідеальною фігурою. Вся річ у тім, що цей хитрий напій викликає страшне звикання, адже навіть невелика склянка цього алкогольного напою може звести нанівець кілька днів тренувань у залі. Подумайте, що для вас важливіше — ідеальна фігура чи хвилинна насолода у барі з друзями?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *