Які вітаміни краще приймати ввечері, щоб вони працювали

Лікарі розповіли, які вітаміни краще вживати ввечері. Багато хто воліє вживати вітаміни вранці. Однак це стосується далеко не всіх мікронутрієнтів. Деякі з них краще засвоюються, якщо приймати їх увечері, попередили фахівці, інформує Ukr.Media.

За словами медиків, ввечері слід вживати вітамін D (добре працює спільно з мелатоніном, гормоном, що регулює цикли сну й бадьорості), B12 (відіграє вирішальну роль у виробленні мелатоніну й серотоніну, нейротрансмітерів, що сприяють розслабленню та сну), B12 (грає вирішальну роль у виробленні мелатоніну та серотоніну, нейротрансмітерів, які сприяють розслабленню та сну). З мінералів у вечірній час ліпше пити магній (сприяє розслабленню і сну, оскільки допомагає регулювати вироблення мелатоніну в організмі) і кальцій (покращує роботу нервової системи, відіграє важливу роль у скороченні та розслабленні м'язів). Увечері найкраще приймати вітаміни приблизно за 30 хвилин до сну. Вони допоможуть розслабитися, швидше заснути та поліпшать якість сну. Включивши ці мікронутрієнти до свого вечірнього розпорядку, ви зможете підтримувати оптимальне здоров'я та гарне самопочуття, підсумували лікарі.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *