Педіатри розповіли, чи можна дітям їсти шашлик і з якого віку

Ароматний, гострий шашлик зі свинини точно не підійде дітям будь-якого віку, вважають педіатри. Коли ви збираєтеся на пікнік, важливо уважно поставитися до вибору м'яса, з якого плануєте приготувати шашлик, і вибрати більш дієтичне, інформує Ukr.Media.

Крім того, є правило, яке актуальне для всіх дітей до підліткового віку — їм не варто давати надто гостре, жирне або пересмажене на мангалі м'ясо.

Але категорично позбавляти дітей улюбленої страви не варто, вважають лікарі. Якщо шашлик робили з хорошого м'яса, то, відрізавши все жирне і пересмажене, можна давати по 1-2 шматочки дитині, починаючи з 5 років. При цьому не можна використовувати гострий соус. І в жодному разі м'ясо не має бути сируватим усередині, як це нерідко буває з погано приготовленим шашликом.

Щодо віку дитини є чіткий поділ: після 10 років травна система вважається вже повністю розвиненою, і таким дітям можна харчуватися так само, як і дорослим. А ось до настання цього віку краще утриматися від занадто гострої та жирної їжі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *