Вчені розповіли, як вживання кави впливає на розмір жіночих грудей

Всім відоме прислів'я «Ми це те, що ми їмо». Однак у деяких випадках цей вислів має дещо інше значення. Деякі продукти не надають людському тілу будівельного матеріалу, а відбирають те, що вже є. Насамперед це стосується обожнюваної багатьма кави. Цей чудовий напій бадьорить, надає сил, але також зневоднює і — на превеликий жаль представниць ніжної статі — призводить до зменшення грудних залоз. Останнє твердження нещодавно довели вчені Лундського університету (Швеція), інформує Ukr.Media.

Обережно, кава!

В одному із найстаріших та найшанованіших навчальних закладів Лунда у 2014-2017 роках група вчених під керівництвом професора Олени Жернстроем провела цікаве дослідження. У ньому взяло участь близько 300 шведок віком від 21 до 48 років. Завданням вчених було визначення впливу деяких продуктів на жіночу красу.

Оскільки кава в Європі є одним із найулюбленіших напоїв мільйонів, без неї дослідження ніяк не могло обійтися. В експерименті взяли участь кавоманки, які щодня поглинають по 3-5 чашок натуральної заварної кави, і середньостатистичні панночки, що обмежуються однією-двома чашками.

Дослідження тривало близько двох років. Лундські фахівці ретельно фіксували, яка дама скільки кави випивала і як змінювалися її параметри за час експерименту. Виявилося, що злісні кавоманки втратили кілька сантиметрів в обсязі грудей. При цьому, природно, враховувалося зменшення за рахунок залозистої, а не жирової тканини (остання починає «йти», коли жінка худне).

Кофеїн і естроген — не друзі
Шведські вчені з'ясували, що велика кількість кофеїну, що поступає в організм, знижує вироблення естрогену, головного гормону жіночої привабливості та сексуальності. Жінки, що зловживають кофеїном, викликають штучне зниження виробництва цього гормону. Звідси — зменшення грудних залоз.

Перша хороша новина для фанаток кави полягає в тому, що для описаного ефекту необхідно випивати понад три чашки улюбленого напою на день. Другий плюс пристрасті до кави — за її допомогою можна знизити ризик виникнення онкології грудей. «Винні» у цьому ті самі естрогени. Чим менше, тим менше шансів для злоякісних новоутворень.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *