Цього не роблять навіть досвідчені господині: ось для чого потрібно прати парасольку

З настанням осені ми стаємо нерозлучними з нашими вірними супутниками — парасольками. Вона забезпечує нам комфорт і сухість у проливні дощі, але мало хто знає, що парасольці теж потрібен правильний догляд. Давайте розберемося, як прання парасольки перед дощовим сезоном все змінить, інформує Ukr.Media.

Парасольки часто виявляються вкритими плямами від води і забруднень. Ці плями залишають неприємні сліди на вашому одязі та можуть пошкодити саму парасольку. Внутрішні кріплення і фурнітура парасольки іржавіють, це знижує її довговічність і надійність. Тому регулярне прання парасольки необхідне для правильного догляду за нею.

Щоб правильно випрати парасольку, вам потрібен глибокий таз або ванна. Наберіть сім літрів злегка теплої води. Гаряча вода може пошкодити матеріали парасольки, тому стежте за температурою. Додайте у воду дві столові ложки порошку або рідкого мила.

Напіврозкриту парасольку помістіть у теплу воду на 15-20 хвилин. Мийні засоби проникнуть всередину парасольки і видалять плями. Протріть парасольку м'якою ганчіркою. Розкрийте її до кінця і обполосніть водою з душу. Після залиште парасольку сушиться в розкритому вигляді до повного висихання. Якщо на фурнітурі виявлено іржу, обробіть її лимонним соком і акуратно видаліть чистою тканиною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *