Додайте ці копійчані засоби при пранні: темні джинси не втратять колір і будуть як нові

Одна з проблем, пов'язаних з пранням чорних і темно-синіх джинсів, — вони можуть сильно линяти. У результаті колір тканини швидко тьмяніє. При цьому до линьки схильні як дешеві, так і дорогі моделі. Однак є прості лайфхаки, які допоможуть зберегти колір деніму, інформує Ukr.Media.

Ними поділилися учасники спільноти Mrs Hinch Cleaning Tips ("Поради місіс Хінч з прибирання") у соцмережі. У ній шанувальники британської домогосподарки місіс Хінч (Sophie Hinchliffe), відомої своїми корисними порадами, обговорюють тонкощі прибирання квартири, прання і подібні питання.

Одна з учасниць спільноти запитала: "Як найкраще прати чорні джинси, щоб вони не злиняли?" Їй дали кілька корисних порад, які, на думку шанувальників місіс Хінч, допоможуть надовго зберегти колір темної джинсової тканини.

По-перше, потрібно прати темні джинси, вивернувши їх навиворіт. По-друге, додавати під час прання білий оцет або попередньо замочувати річ у воді, в якій він розведений. Пропорція — близько 280 мл оцту на ємність з водою, необхідної для того, щоб джинси були повністю нею покриті. "Замочіть їх на деякий час в оцті, перш ніж прати, він закріпить колір фарби", — порадила одна з учасниць спільноти.

Інший варіант — додавати білий оцет безпосередньо під час прання. Ще один лайфхак — прати темні джинси в підсоленій воді, щоб вони менше линяли. Як вказала одна з прихильниць місіс Хінч, потрібно додати столову ложку солі на стандартний барабан пральної машини.

Відповідна температура води, правильний режим і мийні засоби, а також дотримані правила сушіння допоможуть зберегти магазинний вигляд улюблених джинсів надовго.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *