Домашні засоби, які приберуть подряпини з будь-яких дерев’яних меблів

Дерев'яні меблі, на жаль, мають властивість швидко покриватися некрасивими подряпинами. Навіть якщо ви ретельно доглядаєте за ними, уникнути пошкоджень не завжди вдається. На щастя, їх можна легко і швидко позбутися. Для цього достатньо скористатися однією з побутових хитрощів, інформує Ukr.Media.

Як запобігти подряпинам на меблях?

Якщо ви щойно купили меблі та хочете, щоб вони прослужили якомога довше, потурбуйтеся про це одразу ж. Експерти радять просочити деталі спеціально призначеним для цього засобом із магазину.

Завдяки цій простій дії подряпини не з'являтимуться надто швидко, і навіть мине багато років, перш ніж ви помітите перше помітне пошкодження.

Як замаскувати подряпини на дереві?

Якщо ви не можете більше дивитися на свій дерев'яний стіл та інші подряпані меблі, спробуйте позбутися пошкоджень домашніми засобами. У більшості випадків ви не витратите на хитрощі ні копійки.

Горіхи

Перший спосіб — використовувати неочищені горіхи. Вибирайте горіхи пекан, бразильський, італійський або мигдаль, колір яких найбільш близький до кольору меблів. Потріть подряпини, і незабаром ви помітите різницю.

Оцет і оливкова олія

Змішайте продукти у співвідношенні 1:1 і втирайте суміш у меблі. Вона діятиме як віск і швидко поліпшить зовнішній вигляд деревини. Якщо ви не хочете використовувати оцет, його можна замінити лимонним соком.

Кавова гуща

Нанесіть її за допомогою палички для чищення вух на темні меблі. Подряпини зникнуть за лічені секунди.

Крейда

Виберіть колір, близький до кольору меблів, і потріть подряпини, щоб заповнити їх. Відполіруйте меблі та насолоджуйтеся їхнім новим виглядом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *