Дві хвилини, щоб змішувачі блищали, як нові

На змішувачах у ванній та на кухні швидко з'являються білі розводи: це відкладення солей, мінералів та кальцію. Через них сантехніка виглядає неестетично, до того ж, твердий наліт заважає рухливості деталей змішувача і призводить до того, що він значно менше, ніж міг би, інформує Ukr.Media.

Позбутися розводів швидко можна без допомоги спеціальних засобів. Потрібно лише дві хвилини, щоб кран знову блищав.

Оцет

Багато хто пам'ятає з дитинства: щоб келихи блищали, їх потрібно ополоснути холодною водою з оцтом. Цей продукт працює і для сяйва змішувача. Просто налийте трохи оцту на губку, протріть кран, а через хвилину витріть паперовою серветкою насухо. Крани стануть як нові.

Пергамент

Кулінарний пергамент позбавить змішувач від патьоків і відкладень за дві хвилини. Для цього потрібно відрізати шматочок паперу, зім'яти його і грудкою потерти сухий кран. Такий спосіб можна застосовувати щодня, зберігаючи кран у початковому вигляді.

Дитяча або мінеральна олія

Усього пара крапель олії на м'якій тканині допоможе впоратися навіть із найскладнішими і застарілими забрудненнями на змішувачі. Потрібно терти кран так, ніби ви поліруєте взуття. При цьому олії має бути зовсім небагато: поверхня буде блискучою, але не жирною.

До речі, олія створює на металі тонку плівку, яка відштовхує бруд та накип.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *