Як швидко відмити ванну до блиску всього за кілька хвилин, не зіпсувати її покриття

Купання у ванні приносить розслаблення, але після цього процесу на стінках ванни зазвичай залишаються мильні відкладення, бруд і жир. Час від часу вашій ванні необхідно провести прибирання, щоб знову зробити її чистою. Експерти з прибирання розповіли про найкращий спосіб досягти цього, інформує Ukr.Media.

Частота чищення ванни залежить від її використання та забруднення. Якщо ванна використовується сусідами або членами сім'ї, рекомендується проводити прибирання щонайменше раз на тиждень. Якщо ви живете самі, можна розтягнути час між чистками до двох тижнів і навіть більше.

Використання перекису водню є найкращим способом видалити плями зі стінок ванни. Однак необхідно вжити запобіжних заходів, оскільки прямий контакт із перекисом водню може бути шкідливим для здоров'я. Перед чищенням необхідно надіти захисні окуляри та гумові рукавички.

Для приготування пасти потрібен перекис водню, харчова сода, стара зубна щітка, захисні окуляри та рукавички. Забезпечте хорошу вентиляцію ванної кімнати перед початком чищення, щоб уникнути зайвого вдихання соди і перекису.

Для приготування пасти змішайте харчову соду і перекис водню в пропорції 2:1 до отримання густої консистенції. Нанесіть пасту на плями у ванній і залиште її на 10 хвилин. Потім потріть плями зубною щіткою або губкою і змийте ванну. Якщо плями не зникли, можна залишити пасту на них на більш тривалий час, наприклад, протягом години або довше.

Важливо пам'ятати, що перекис водню та оцет не можна змішувати, оскільки така суміш може бути токсичною. Також, не рекомендується зберігати виготовлену пасту на майбутнє, оскільки надлишок вуглекислого газу може спричинити його витік або навіть вибух.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *