Як за допомогою засобу з двох простих компонентів легко відмити шпалери в будинку

Багато господинь жодного разу не мили стіни у своєму домі, бо, здавалося б, сміття на них не скупчується. Однак шпалери теж чіпляють на себе пил, стають тьмяними і покриваються різними забрудненнями, особливо якщо це кухня, де бризки від олії можуть опинитися, де завгодно. Тому час від часу їх рекомендується мити, але одразу виникає резонне запитання: а чим мити?

Експерти розповіли про ефективний спосіб, який допоможе відмити всі шпалери в будинку. За їх словами, після такого чищення не тільки стіни мають кращий вигляд, а й повітря у квартирі стає свіжішим. Вони запропонували використовувати лише два компоненти для самостійного приготування засобу — воду і кондиціонер для білизни. До речі, цим розчином можна мити і прості пофарбовані стіни, стверджують фахівці, інформує Ukr.Media.

Засіб допомагає не просто позбутися пилу, а й виправити несвіжі шпалери в кімнатах, які найбільше схильні до різних забруднень, — у передпокої та на кухні. Також шпалери найбільш забруднені в районі розеток і вимикачів. Засіб можна використовувати точково і на плінтусах. Ще одним великим бонусом розчину є те, що він утворює на стіні захисний шар, схожий на непомітну плівку, від чого шпалери збирають менше пилу і бруду.

Щоб приготувати засіб, необхідно дотриматися пропорції один до трьох, тобто одна частина кондиціонера і три частини води. Кондиціонер може зробити ганчірку дуже жорсткою, тому для цієї справи завести спеціальну серветку з бамбукових волокон, неткані серветки або використовувати м'який шматок фланелі. Останній, до речі, стане в пригоді, щоб усе потім насухо витерти.

Засіб необхідно нанести не стіну, почекати кілька хвилин, після чого ретельно помити шпалери простою теплою водою. Потім обов'язково потрібно витерти поверхні насухо. Експерти також закликали частіше міняти воду, якщо вона стала брудною, щоб краще позбутися забруднень.

Якщо необхідно помити всі шпалери в будинку, то просто руками це займе досить багато часу. Можна озброїтися шваброю, накинути на неї ганчірку із засобом і протирати стіни, як підлогу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *