Лайфхаки для вашого смартфона про які ви навіть не здогадувалися

У вас може бути хороший сучасний смартфон із чудовим набором функцій, але ви можете використовувати можливості телефону лише наполовину. Можливо, деякі інструменти вам дійсно не потрібні. Але може бути й так, що ви навіть не здогадуєтеся, на що здатен ваш телефон, інформує Ukr.Media.

Експерти опублікували низку цікавих лайфхаків для мобільних телефонів, які допоможуть вам у повсякденному житті використовувати його на повну. Ваш телефон допоможе вам орієнтуватися на місцевості, не проспати на роботу через слабку гучність будильника і прослужить досить довго, якщо ви будете його оберігати.

Корисні поради для активних користувачів смартфона

Ці секретні лайфхаки значно полегшать вам користування мобільним телефоном. Читайте та запам'ятовуйте.

Покращить звук під час запису відео

Вам потрібно просто закрити мікрофон. Це допоможе приглушити зовнішній фоновий шум, щоб ви могли вловити чіткіший звук того, що перебуває прямо перед вами. Наприклад, якщо ви закриєте мікрофон на концерті, то зможете записати звук співу, а не сторонні звуки глядачів.

Підсилюйте звукову систему склянкою

Щоб ваш телефон голосніше звучав, його потрібно просто покласти в миску або порожню склянку. Звук відбиватиметься від стінок і таким чином буде вищою гучність.

Використовуйте порожню пляшку, щоб посилити світло ліхтарика на телефоні

Зручний лайфхак для любителів походів і подорожей. Ваш телефон може стати в пригоді для того, щоб підсвітити щось. Щоб створити більше світла, ви можете поставити пляшку з прозорою водою на телефон (який має лежати рівно, екраном донизу). Тоді ліхтарик проектуватиме свій спалах через прозору пляшку і краще розсіюватиме світло.

Використовуйте режим польоту для швидкого заряджання

Якщо у вас закінчується заряд батареї і потрібно дуже швидко зарядити телефон, то увімкніть режим польоту в налаштуваннях. Режим "У літаку" прискорює процес заряджання, оскільки він припиняє доступ до мережі й акумулятор телефона не витрачає свою енергію на спроби поновлення або пошук мережі.

Використовуйте корисні додатки

Мало хто знає, але на вашому телефоні є компас, додаток "Пульт", а також можна додатково встановити додаток, за допомогою якого ви зможете використовувати телефон як сантиметр. Причому цей віртуальний сантиметр допоможе вам виміряти навіть відстань від стіни до дивана, щоб втиснути туди полицю для книг.

Встановіть екстрений дзвінок другу

Ця функція на багатьох телефонах називається "Екстрена допомога". Вам потрібно зайти в налаштування смартфона, знайти вкладку "Паролі та безпека" і в ній пункт "Екстрена допомога". Коли ви її активізуєте, то зможете надсилати сигнали SOS. Тільки для цього потрібно буде 5 разів натиснути на кнопку живлення, щоб сигнал про допомогу і ваше місце знаходження відправилися екстреним контактам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *