Магії і ворожінь не буває: екстрасенс розповів, чому це не працює

Щодня мені дзвонять і пишуть десятки людей з різних кінців світу. У всіх у них проблеми, всі вони просять допомоги і покладають великі надії на мене. Багато просять допомогти дистанційно, готові перевести великі суми і не вимагають ніяких гарантій. Коли люди в розпачі, вони готові на все. І багато екстрасенсів цим користуються, передає Ukr.Media.

Навіщо він вам?

Перш за все ви повинні чітко зрозуміти, навіщо вам потрібен екстрасенс! Це важливо, тому що, як правило, сеанс коштує пристойних грошей.

Запам'ятайте, ми не володіємо ніякої магією. Якщо вона й існує, то екстрасенси нею точно не володіють. А ті, які стверджують протилежне, швидше за все, шарлатани. Бути може, комусь це твердження здасться банальним і смішним, але, повірте, щотижня я стикаюся щонайменше з п'ятьма проханнями «застосувати магію». Люди думають, що ми такі представники «світу Гаррі Поттера». Повторюся, багато шарлатанів заробляють величезні гроші на простому людському бажанні вірити в чудеса.

Допомогти собі ми можемо тільки самі

Не чекайте, що екстрасенс вирішить ваші проблеми за вас. Цього не буде. Як правило, до мене на прийом приходять люди, які заплуталися. Вони чекають, що я їм покажу вірну дорогу. Дивно, люди готові платити величезні гроші тільки за те, щоб хтось вказав, як їм жити. А ще краще, як їм жити ПРАВИЛЬНО! Тобто, приходячи до мене, вони перекладають свої проблеми на мене і чекають, що я їх вирішу. Все як у дитинстві, коли батьки вирішували за нас наші проблеми. На жаль, цього не буде. Знайшовши з вами контакт, я можу відчути, де ви зробили помилку, яка впливає на ваше життя. Я можу відчути людей, які недобре на вас впливають або, навпаки, мають дуже гарний вплив. Екстрасенс може вказати на проблеми зі здоров'ям, про яких ви поки ще, можливо, не знаєте, і на причину цих проблем. Але вилікувати вас екстрасенс не може. Деякі називають себе цілителями і запевняють, що лікують, але я раджу дуже і дуже обережно ставитися до цього. Якщо ви прийшли до цілителя і він «знайшов» у вас якусь недугу, не довіряйте лікування йому. Так, ви можете слідувати його рекомендаціям, але на наступний день запишіться до лікаря і пройдіть обстеження!

Бути чимось більшим

До своєї роботи, своїм покликанням я ставлюся дуже серйозно. Одна помилка може коштувати мені репутації, яку я заробляв десятиліттями. Я вважаю, що екстрасенс повинен поєднувати в собі безліч функцій. І в першу чергу він психолог. Часто до мене приходять просто порадитися, знайти проблему. Тут і допомагає мій дар. Тобто завдяки своїм здібностям я можу краще «просканувати» людину, якщо хочете, «глибше» залізти в його голову, зрозуміти його. І тоді вдається підштовхнути його до вирішення проблеми. Повторюся, вирішувати свої проблеми ми можемо тільки самі. Екстрасенс лише направляє.

Шукайте справжніх

Я завжди кажу, що йти до екстрасенса потрібно в самому крайньому випадку, коли ви вже випробували всі шляхи і ні один не допоміг. Коли ви справді не знаєте, що робити. Не відвідуйте екстрасенсів заради інтересу. Нехай це буде тверезий і обдуманий крок, який не продиктований панікою або шоком. Коли ви вирішили, що так, вам дійсно потрібно звернутися до екстрасенса, почніть його шукати. Не йдіть на прийом до першого ліпшого. Наведіть довідки, вивчіть інформацію про найбільш відомих і шанованих, ні в якому разі не довіряйте яскравим рекламам. І, будь ласка, не чекайте дива!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *