Ось кілька цікавих варіантів нестандартного застосування вологих серветок

Багато досвідчених домогосподарок висловлюються про вологі серветки, що без них вони почуваються буквально як без рук. Давайте ж у разом розберемося, за що саме так цінується цей продукт, інформує Ukr.Media.

В першу чергу, за весь час використання ваша клавіатура здатна перетворитися на справжній розсадник для всіляких бактерій. Щоб такого не сталося, вам слід час від часу добре протирати її. Найпростіше це буде зробити за допомогою пачки найпростіших вологих серветок. Більш того, приємний і ароматний запах рушників, постільної білизни та інших речей можливий у тому випадку, якщо в шафі, в якій все це зберігається, буде присутній ненав'язливо тонкий запах. Якщо у вас раптом закінчиться ароматизатор, просто покладіть на будь-яку полицю одну вологу серветку.

Додайте кілька крапель свого улюбленого парфуму або туалетної води на вологу серветку і помістіть її в пластиковий пакет. Це створить переносний ароматизатор, який можна мати при собі в сумці або автомобілі.

Якщо помістити пару серветок в барабан пральної машини під час прання, все дрібне сміття, волосся і шерсть свійських тварин магічним чином починає притягуватися до них. Після прання просто дістаємо наші ідеально чисті речі, а серветки викидаємо.

І остання порада для користування вологими серветками. Вона, напевно, припаде до душі всім господарям домашніх вихованців. Просто спробуйте протерти всі ваші крісла та дивани вологими серветками і ви зможете переконатися в тому, що на них не залишиться жодної волосини тварини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *