Ось навіщо розкладати цибулю по кімнатах під час ремонту

Під час ремонту приміщень часто використовують фарбу. Не завжди вдається знайти засіб без запаху і доводиться покривати поверхні фарбою з різким ароматом. Зазвичай на те, щоб вона вивітрилася, йде навіть не один день, пише Telegraf, інформує Ukr.Media.

Запах фарби вважається шкідливим для людського організму. Він може викликати нудоту, головний біль, запаморочення та алергію. Тому його потрібно максимально швидко позбуватися. Мало хто знає, але в цьому може бути корисною цибуля.

Як позбутися запаху фарби в приміщенні

Найпростіший варіант позбутися запаху фарби — відкрити всі вікна та міжкімнатні двері навстіж на одну добу. За цей час неприємний запах має вивітритися, а непросохлі ділянки остаточно висохнути.

Крім того, можна використовувати цибулю. Незважаючи на те що цибуля сама видає їдкий неприємний запах, вона також має особливість поглинати інші аромати, пише kirpi4ik.

Для позбавлення від запаху фарби потрібно використовувати цибулю білих і жовтих сортів. Цибулини великого і середнього розміру рекомендують розрізати на половинки і розкласти по одній на тарілки або підставки зрізом догори. Тарілки з цибулею потрібно поставити біля стін і в центрі приміщення, де пахне фарбою, і залишити на деякий час. У деяких випадках буде достатньо протримати цибулю одну ніч. Після завершення процедури вміст тарілок викинути. Вживати в їжу таку цибулю категорично не можна.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *