Розумні люди думають довше: несподіване відкриття вчених

Люди з вищим рівнем інтелекту думають повільніше. Швидко вони відповідали тільки на прості запитання, а для розв'язання складних потрібно було часу побільше. Дослідники застосували різні тести, щоб відстежити роботу мозку, і результати виявилися справжньою несподіванкою. Адже до цього вважалося, що розумники думають швидше. А з'ясувалося, що життя — це не брейн-ринг, інформує Ukr.Media.

До складу дослідницької групи увійшли представники Німеччини, Іспанії та Австралії. Вони вивчали, як у дорослих людей формується інтелектуальна поведінка. Для цього створили персоналізовані моделі мозку для 650 учасників експерименту — 360 жінок і 290 чоловіків.

Завдяки ним учені змогли побачити активність кожного мозку і проаналізувати інтелектуальні характеристики та час реакції конкретної людини. Піддослідним давали тести різної складності.

Виявилося, що учасники з вищим IQ швидше розв'язували прості завдання, а над складними сиділи довше, ніж інші, але при цьому робили менше помилок. Частини мозку таких людей добре синхронізувалися між собою, відбувався обмін інформацією, але ухвалення остаточного рішення затягувалося.

У людей з нижчим інтелектом було все навпаки. Їхній мозок був готовий відповідати швидко на складні завдання, але робив помилки.

Це спостереження примітне тим, що воно кидає виклик уявленню про те, що вищий інтелект є результатом більш швидкого мозку, зазначили вчені.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *