Що ваші груди розкажуть про вас

Американські психологи проаналізували статура дівчат і жінок, які зверталися за консультаціями з різних питань, і прийшли до дивних висновків: про характер може багато чого розповісти … груди, повідомили Новини України.

Типи жіночих грудей і характер

1. Округла груди

Один з рідкісних типів, які вважаються найбільш привабливим. Саме про таких грудей найчастіше просять пластичних хірургів. Її власниці зазвичай розпещені чоловічою увагою, дуже впевнені в собі, амбітні і кар'єра орієнтовані. Такі дами ніколи не стануть терпіти зрадників, намагатися утримати чоловіка і страждати з-за нещасної любові: для цього вони занадто себе поважають!

2. Конусоподібні груди

Такий тип жіночих грудей найчастіше зустрічається у дівчаток-пацанок. Доброзичливі, активні, часто захоплюються спортом або мають «чоловіче» хобі начебто скелелазіння або турпоходів на байдарках, ці дівчата завжди в центрі чоловічої уваги. Чудові подруги і довірені особи, вони в курсі всіх сердечних переживань оточуючих, і часто така близька дружба несподівано переростає у велику любов, причому своєму партнеру така дівчина буде вірна, в уподобаннях — постійна, а для дітей стане матір'ю-подругою, щоб разом ганяти на роликах.

3. Широко посаджени груди

Власниці такого типу форми жіночих грудей зазвичай дуже відкриті і щирі, їм чужі інтриги і плітки, вони порядні і завжди готові підтримати тих, хто потребує допомоги, причому іноді на шкоду власним інтересам. Їх іноді дорікають у надмірній прямолінійності, однак вони не ставлять собі за мету когось зачепити або образити, просто бути чесними і відвертими — частина їх натури.

4. Груди каплевидної форми

Як правило, така форма грудей говорить про загострення емоційної чутливості. Дівчата з каплевидної грудьми схильні перебільшувати масштаби проблем, переживати через дрібниці і взагалі дуже сентиментальні. Саме вони мріють про принца на білому коні, кілька ідеалізують партнера і дуже болісно сприймають будь-які невдачі. Зате вони оцінять романтичний порив, будуть обожнювати людину, яка про них дбає і оберігає, і стануть самими турботливими матерями.

5. Маленькі груди

Про таких кажуть «непотопляємі»: здається, немає такої ситуації, в якій би ця дівчина впала у відчай. Вона завжди сповнена сил, оптимізму та енергії, а її справжні переживання приховані від сторонніх очей. Вона може ридати в подушку, але ніколи не покаже своїх емоцій на публіці. Так само і зі спілкуванням: у неї сотні приятелів, з якими вона може весело проводити час, але близьких друзів – буквально 2-3 людини, яким вона по-справжньому довіряє.

6. Асиметричні груди

Емоційні гойдалки — типовий стан для цих жінок. Від любові до ненависті один крок — це теж про них. Їх настрій мінливий, як погода у моря, причому він може змінитися без видимих на те причин. Однак саме вони здатні на самі творчі ідеї, нестандартні думки і небанальний підхід до вирішення проблем, оскільки відразу розглядають кілька способів вирішити ситуацію і ніколи не зациклюються на чомусь одному.

7. Важкі груди

Ідеальні господині, берегині домашнього вогнища, готові усім допомогти, оточити турботою і увагою, нагодувати, обігріти і дати мудру пораду: психологи переконалися, що при всій бурхливої молодості і чималих безумствах, на які такі дівчата здатні в юності, з них виростають прекрасні матері, а потім — обожнені онуками бабусі, у яких вдома пахне пирогами, які вміють потішити в безвихідній ситуації і завжди знаходять потрібні слова для кожного.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *